Dekoracje na ścianie w łazience

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kelly
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 07, 2016 4:32 pm

Re: Dekoracje na ścianie w łazience

Post autor: kelly »

albea pisze:Co na ścianę? Dekory, mozaika, światło... wszystko można wykorzystać w dekoracji ściany. A które dokładnie płytki śródziemnomorskie wybrałaś? Mnie podobają się np. płytki strukturalne, można je fajnie wykorzystać. Albo co też fajnie wygląda, panel szklany.
Mnie te z te płytki chodzą po głowie. Ale jeśli mówimy o dekoracjach to przychodzą mi na myśl dekory, w którym teraz naprawdę można wybierać. Nie wiem czy kojarzycie kolekcję Opp! - w niej znajdziecie wiele ciekawych dekoracyjnych płytek min. z geometrycznymi wzorami. Poza tym jednokolorowe strukturalne płytki też są sposobem na urozmaicenie ściany.
ODPOWIEDZ