Dekoracje na ścianie w łazience

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Dekoracje na ścianie w łazience

Post autor: Anita12 »

Jakie dekoracje można wybrać na ściany w łazience?
Czy to w ogóle dobry pomysł, żeby coś takiego tam dać?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Dekoracje na ścianie w łazience

Post autor: Kawowa »

To dość trudne miejsce do udekorowania, bo przeważnie są tam kafelki.
Nie wiem, jeśli masz tam jakąś wolną ścianę, gładką powierzchnię, możesz pomyśleć o naklejce na ścianę.
Na przykład tutaj: lotaripl widziałam różne.
Podobno mają mocny klej, ale nie jestem pewna, czy w tak wilgotnym miejscu jak łazienka zdadzą egzamin.
omnis
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 13, 2015 8:06 am

Re: Dekoracje na ścianie w łazience

Post autor: omnis »

Hm... chyba najbezpieczniej będzie wybrać ładne dekory, dekory strukturalne lub z ciekawym wzorem. Ale to zależy jaki masz styl i w jakim stylu poszukujesz dekoracji.
Według mnie dekoracją mogą być same płytki, dla przykładu zobacz sobie ciekawą kolekcję Impressive. Same płytki są ozdobą.
kominiarz
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 29, 2016 8:52 am
Kontaktowanie:

Re: Dekoracje na ścianie w łazience

Post autor: kominiarz »

Dokładnie ja mam takie dekory pięknie to wygląda. Jak chcesz dołóż fajne oświetlenie , lustro i wszystko będzie pięknie wyglądać
synTadeusza
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 07, 2016 9:27 am

Re: Dekoracje na ścianie w łazience

Post autor: synTadeusza »

Jest jeszcze jedna metoda na dekoracje ściany, o której nikt nie wspomniał: zamontować grzejnik taki jak ten <a administrator przypomina o czytaniu regulaminu>. Dzięki temu możemy cieszyć się jednocześnie ładnym wystrojem i ciepłym pomieszczeniem.
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Dekoracje na ścianie w łazience

Post autor: boom99 »

Grzejnik to w sumie bardziej rzecz funkcjonalna niż dekoracyjna:)
Osobiście na ścianach w łazience mam kafle ze śródziemnomorskimi wzorkami,
coś z takich jak produkuje np. tubadzinpl/ ,
i wydaje mi się, że dzięki tym akcentom morskim, łazienka ma na tyle fajny klimat,
że naprawdę nie ma wielkiej potrzeby dodatkowego paćkania jej różnymi dekoracjami.
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Dekoracje na ścianie w łazience

Post autor: martus566 »

Ja uważam, że najlepszą dekoracją na ścianę w łazience jest zastosowanie tam czegoś praktycznego, gdyż w łazience nie bardzo pasują jakieś dekoracyjne bajery typu obrazek, etc. Jeżeli znajdziemy coś na prawdę fajnego to będzie to na prawdę ciekawie wyglądać. Spójrz np. na taki kinkiet jak tu magiaswiatelpl/kinkiet-lazienkowy-roma-0434-z-wlacznikiem-astro-lighting . Fajnie będzie wyglądać również jakieś stylowe lustro połączone np. z delikatnymi lampkami u góry, które dawać będą tylko takie nastrojowe światło. Ale możliwości jest wiele, wszystko zależy od upodobań.
albea
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 10, 2016 11:20 am

Re: Dekoracje na ścianie w łazience

Post autor: albea »

Co na ścianę? Dekory, mozaika, światło... wszystko można wykorzystać w dekoracji ściany. A które dokładnie płytki śródziemnomorskie wybrałaś? Mnie podobają się np. płytki strukturalne, można je fajnie wykorzystać. Albo co też fajnie wygląda, panel szklany.
Załączniki
structural.jpg
structural.jpg (37.2 KiB) Przejrzano 3173 razy
snaki
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 14, 2016 1:11 pm

Re: Dekoracje na ścianie w łazience

Post autor: snaki »

Myślę, że możesz położyć po prostu ozdobne płytki łazienkowe, tutaj znajdziesz ich całe mnóstwo <regulamin>
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Dekoracje na ścianie w łazience

Post autor: kalioppe »

A powiedzcie mi, jak wykańczaliście swoje łazienki?
Czy system suchej zabudowy zda egzamin w takim pomieszczeniu?
Na stronie, którą podlinkowałam, czytałam, że nie powinno z tym być problemu. Pytanie, czy ktoś faktycznie zastosował takie rozwiązanie w praktyce i może mi powiedzieć, jak się sprawdza. Będę bardzo wdzięczna, bo czas powoli zaczyna mnie gonić.
ODPOWIEDZ