Romantyczny weekend jako prezent Walentynkowy?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Romantyczny weekend jako prezent Walentynkowy?

Post autor: Kawowa »

Szukam jakiegoś pomysłu na prezent Walentynkowy, ale niewiele przychodzi mi do głowy.
Póki co najlepiej wypada taki voucher: taakiprezentpl/pl/o/Romantyczny-weekend-z-masazem na romantyczny weekend z masażem.
Można takie coś wykorzystać w ciągu 12 miesięcy, a na walentynki podarować jako prezent na taką okazję. Co o tym sądzicie? Sprawdzi się? Zależy mi, żeby to było coś, co będzie dla nas obojga...
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Romantyczny weekend jako prezent Walentynkowy?

Post autor: designerka »

Może po prostu wspólne wyjście? Nie zawsze trzeba dawać prezenty. Przecież wspólnie spędzany czas to lepsza rzecz.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Romantyczny weekend jako prezent Walentynkowy?

Post autor: siedemosiemdwa »

Też jestem zdania, że warto po prostu wspólnie gdzieś wyjść/wyjechać. To najlepszy z możliwych prezentów.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Romantyczny weekend jako prezent Walentynkowy?

Post autor: designerka »

Byleby obie osoby miały wtedy wolne. No i niestety to wymaga większych nakładów finansowych. Można też rozważyć wspólne wyjście do kina lub teatru.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Romantyczny weekend jako prezent Walentynkowy?

Post autor: AlaKawa »

Jak dla mnie taki romantyczny weekend to bardzo fajna sprawa. Przy czym ciekawym ukoronowaniem tego typu wypadu może okazać się mały pokaz fajerwerków. W ofercie pirosklep.pl/zestawy-pirotechniczne/123-zestaw-pirotechniczny-fall-in-love.html znajdziemy nawet szczególnie przeznaczony do takiego celu zestaw i na pewno okaże się on bardzo miłą, a zarazem zaskakującą niespodzianką.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Romantyczny weekend jako prezent Walentynkowy?

Post autor: designerka »

Moim zdaniem to świetny pomysł. Najlepiej lecieć np. do Paryża, Rzymu, czy innego takiego miasta.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Romantyczny weekend jako prezent Walentynkowy?

Post autor: kangurka »

To świetny pomysł, bo co jest lepszego niż wspólne dawanie sobie swojego czasu? Niekoniecznie też trzeba jechać za granicę.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Romantyczny weekend jako prezent Walentynkowy?

Post autor: enigmaa »

Też tak uważam, to jeden z fajniejszych pomysłów na prezent.
Czas ze sobą spędzony na długo zostaje w pamięci. Doi Walentynek jeszcze trochę czasu, ale ja już tak jak w roku ubiegłym chcę wynająć apartament Sun&Snow i wyjechać we dwoje.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Romantyczny weekend jako prezent Walentynkowy?

Post autor: kalinka »

Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem na spędzenie walentynek jest wizyta w restauracji. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Myślę, że całkiem dobrą opcją będą Walentynki Lublin: https://kuchniaotwarta.com/oferty-specjalne/ . Polecam zapoznać się ich ofertą.
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

Re: Romantyczny weekend jako prezent Walentynkowy?

Post autor: aleksissa »

w tym roku nie mam czasu na wyjazdy ale planuję kupić coś praktycznego skłaniam się ku trymerowi do brody Babyliss X-metal. Wygląda świetnie, ma bardzo dobre opinie w necie. Jedno ładowanie ma wystarczyć na 3 godziny użycia i można też szybko podładować w razzie potrzeby
ODPOWIEDZ