Wanna

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
tralsel
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 24, 2016 5:00 pm

Wanna

Post autor: tralsel »

Zastanawiam się nad kupnem wanny rogowej, uwielbiam po całym dniu walnąć się do gorącej wody i poleżeć przez pół godzinki. Niestety wydaje mi się, że jest mniej ekonomiczna niż prysznic. Jak sądzicie
Pan Strach
kominiarz
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 29, 2016 8:52 am
Kontaktowanie:

Re: Wanna

Post autor: kominiarz »

No jasne, ze mniej idzie dużo więcej wody ale komfort lepszy nie ma o czym mówić. Woda nie jest taka droga
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Wanna

Post autor: annna »

Taka wanna to najlepsza będzie z hydromasażem :D
Trudno porównać, czy rzeczywiście mniej wody zużywa się pod prysznicem,
gdyż niektórzy ludzie lubią długo się chlapać i też jest duże zużycie.
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Wanna

Post autor: martus566 »

Ja sobie nawet nie wyobrażam łazienki bez wanny Również uwielbiam długie kąpiele, a to że przy wannie zużywa się więcej wody to już najmniejszy problem :) Tyle nam się od życia należy, aby po całym dniu pracy można się zrelaksować w wannie, więc nawet się nie zastanawiaj i wybieraj wannę :) Zerknij sobie na bloga firmy Besco a z pewnością znajdziesz coś co wpadnie w Twoje gusta
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Wanna

Post autor: designerka »

Ja także mam wannę i bardzo lubię takie rozwiązanie. Mogę i wziąć szybki prysznic, i długą, relaksującą kąpiel.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Wanna

Post autor: enigmaa »

Jestem przed remontem łazienki i mam możliwość zdecydowania co będzie w mojej łazience czy wanna czy prysznic.
Prawdopodobnie zdecyduje się na wannę, ponieważ w niej można wsiąść zarówno kąpiel ja i szybki prysznic. Podobają się mi wanny z hydromasażem takie jakie produkuje Silla. Podoba się mi połączenie akrylu i szkła hartowanego. oraz sam wygląd tej wanny.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Wanna

Post autor: Kobite »

No niby tak, ale trzeba też mieć do tego całkiem sporo miejsca, ja teraz sobie myślę bo znalazłem dość fajną wanne i chciałbym jeszcze dokupić obudowę do niej znalazłem coś takiego na EksperciLazienek - ekspercilazienekpl/obudowy-do-wanien no i tutaj się zastnawiam czy będę musiał kuć ścianę czy nie będzie to potrzebne?
KlaraLoo
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 17, 2016 6:00 pm

Re: Wanna

Post autor: KlaraLoo »

Taka, o której mówisz - czyli rogowa z hydromasażem - ma Silla w swojej ofercie. Ogólnie, to ona fajnie wygląda, bo ma stalowo-szarą część akrylową i szklaną. Do tego jeszcze lampki LED i radio - w takiej wannie można naprawdę dobrze wypocząć.
A odpowiadając na drugą część pytania, to wiesz - idealnie byłoby mieć i kabinę i wannę, ale jeśli musisz wybierać to wanna. I nie, zużycie wody nie będzie większe - bo równie dobrze możesz wziąć w wannie szybki prysznic, a pod prysznicem stać i nieprzerwanie lać wodę przez 30 minut. Więc ta oszczędność wody zależy tylko od Ciebie i ewentualnie reszty domowników ;)
kelly
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 07, 2016 4:32 pm

Re: Wanna

Post autor: kelly »

Ładna wanna, pasuje mi to łazienki w stylu retro. Choć i tak pewnie wybrałabym prysznic, wannę tylko w większej łazience.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Wanna

Post autor: Martis04 »

Wanny są fajne i chociaż ja ją mam to jednak praktycznie zawsze biorę prysznic. Jakoś kurcze szkoda mi tej wody.
ODPOWIEDZ