Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?

Post autor: żiżka »

Klamki według mnie są ładniejsze i bardziej funkcjonalne. Jeśli szukacie produktów wysokiej klasy i oryginalnych to ja mam dla was dobry namiar – firma Amber Decor specjalizująca się m.in. w wykonawstwie klamek do drzwi i gałek z bursztynem. Zobaczcie tu je sobie online: amberdecorpl/pl/oferta/39-bursztynowa-klamka-satynadekor-koniakowy.html Dekor z ręcznie wykonanej, polerowanej mozaiki z bursztynu bałtyckiego wygląda fantastycznie, niepowtarzalnie, nasi goście często zwracają uwagę na te klamki no i ja sam wiem, że wybraliśmy doskonale :)
Pan Strach
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?

Post autor: Fifi34 »

Takie drzwi muszą pasować nie tylko stylistycznie do całej aranżacji, ale muszą być dopasowane do otworu drzwiowego, który masz. Dlatego moim zdaniem wybierając drzwi wewnętrzne najlepiej zdać się na profesjonalistów, którzy dopasują wszystko tak jak trzeba. Nie wiem skąd jesteś, ale w Białymstoku jest firma Insolut, która specjalizuje się w takim asortymencie. Myślę, że pomogą.
ODPOWIEDZ