Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?

Post autor: Dorota40 »

Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?
Podoba mi się coś takiego, ale orientację to mam zerową
Czas i tak upłynie.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?

Post autor: Aleksandra »

Ja to się niespecjalnie znam na tego rodzaju rzeczach,
ale pewnie gdybym szukała do siebie do domu, to zaliczyłabym kilku producentów takich skrzydeł,
tak, żeby sobie móc ich oferty wygodnie porównać, zestawić i działać:)
Np : stolbudpl/skrzydla-wewnetrzne.html - tu masz namiar na te ze Stolbudu.
I porównaj z innymi.
wokulski
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 03, 2016 10:25 am

Re: Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?

Post autor: wokulski »

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami mebli skrzyniowych, tapicerowanych i ogromnej ilości mebli sprzedażowych nawet do -60% taniej.
<a administrator przypomina o czytaniu regulaminu>.
Awatar użytkownika
Bimbek
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 01, 2015 4:33 pm

Re: Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?

Post autor: Bimbek »

Dorota40 pisze:Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?
Podoba mi się coś takiego, ale orientację to mam zerową
W jakim sensie, jak wybrać? Lewe czy prawe? Przylgowe czy bezprzylgowe? O tym jest sporo poradników w necie, można poczytać. Proponuję też wejść na dlh.pl/lp i na dole strony wypełnić formularz - potem kontakt z nami nawiąże przedstawiciel DLH i wszystko wyjaśni. Warto tym bardziej, że są tam obecnie świetne promocje na drzwi drewniane.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?

Post autor: AlaKawa »

Moim zdaniem przede wszystkim należy postawić na solidnie wykonane drzwi drewniane. Bardzo dobrymi produktami są te dostępne w ofercie BestPol Drzwi bestpoldrzwi.pl, który to jest autoryzowanym dystrybutorem drzwi marki Barański. Jeżeli mówimy o salonie, to jednak tutaj trzeba zainwestować w jakość, bo jednak w pomieszczeniu tym przebywa się dużo, a tym samym drzwi są często zamykane i otwierane. Bądź co bądź, we wspomnianej przeze mnie firmie mamy do czynienia z produktami trwałymi, dostępnymi w wielu wersjach kolorystycznych, a co więcej na obszarze województwa mazowieckiego możemy od razu zdecydować się na zakup skrzydła wraz z montażem, co będzie gwarantem niezawodności drzwi.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?

Post autor: Yosia »

Nie warto oszczędzać na drzwiach Można znaleźć tanie drzwi, tylko trzeba będzie je wymieniać za kilka miesięcy/lat. Remont i ich wymiana oznacza potworny bałagan. Nie polecam.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?

Post autor: Kobite »

Prawda jest taka, że nie trzeba kupować jakiś cudów za 700 czy 800 zł. Poszukajcie pomysłów znajomi wstawili stare drzwi i okleili je czymś takim - stikeropl/pol_m_Naklejki_Naklejki-na-drzwi-195.html świetna sprawa wybieracie wzór jaki wam pasuje i wygląda to obłędnie jeśli się odrobinę postaracie.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?

Post autor: brutus »

Nie każdy lubi przerabiane rzeczy...
Z pomocą w wyborze na pewno przyjdzie pan gugiel :?
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?

Post autor: designerka »

A to na pewno. Tylko tam taki wybór, że nie wiadomo, na co się zdecydować. Ja bym zapytała fachowców od tego.
Monikka80
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2016 7:04 pm

Re: Jak wybrac skrzydła wewnętrzne do salonu?

Post autor: Monikka80 »

a klamki wolicie czy gałki? W jakim stylu? dopasowane stylistyczne do drzwi czy jako kontrapunkt?
ODPOWIEDZ