Zabójcze stoliki do kawy

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Mag.da
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr lut 06, 2013 12:48 pm

Re: Zabójcze stoliki do kawy

Post autor: Mag.da »

o ile zabjóczy to też niebanalny, to podoba mi się pomysł zrobienia stolika do kawy ze szpuli - takiej na której nawijane są kable albo rury jakieś takie gietkie i można je znaleźć na budowach. Moi znajomi mają taki stolik i jest fantastyczny. Dorobili kółka od spodu :))
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Zabójcze stoliki do kawy

Post autor: siedemosiemdwa »

Mnie się bardzo podobają stoliki zrobione z drewnianych palet :D Tyle, że też są raczej niziutkie, a jednak takie wyższe stoliki rzeczywiście są wygodniejsze.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Zabójcze stoliki do kawy

Post autor: kangurka »

A ja lubię takie niziutkie stoliki do kawy. Wyglądają bardzo ciekawie, ale trzeba je dobrze dopasować do kanapy czy krzeseł, żeby się ładnie prezentowały, a korzystanie z nich było wygodne.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Zabójcze stoliki do kawy

Post autor: siedemosiemdwa »

Albo zacząć siedzieć po turecku przy herbacie/kawie (jeśli kawa, to oczywiście parzona po turecku :P) i problem niskich stolików znika :D Wtedy nawet kanapy nie trzeba, wystarczy rozłożyć na podłodze wygodne poduszki ;))
Monikka80
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2016 7:04 pm

Re: Zabójcze stoliki do kawy

Post autor: Monikka80 »

Podpowiedzcie mi, ja szukam takiego stolika z plastra drewna, ale żeby był wysoki na ok 70 cm (zwykle sa po 40-50) i zeby nie kosztowal więcej niz 600 zł :)
ODPOWIEDZ