Co na okno w kuchni?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: kapitalna »

na pewno nie rolety jesli przy oknie jest kuchenka... ja co roku muszę wymieniać materiał.
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: niewazne »

Zauważyliście,ze zazdrostki zaczynaja wracać do mody? Myśle,że to za sprawą coraz bardziej popularnego stylu prowansalskiego i rustykalnego w kuchni Takie zazdrostki sprawiają, że pomieszczenia nabierają domowego , przyjemnego i przytulnego charakteru. Jednocześnie nie wymagają dużych nakładów finansowych ponieważ jest to rozwiązanie tańsze od firan oraz od wiekszości rolet.

Moja rada: rozejrzyjcie się za takimi dodatkami na okno w kuchni w sieci. W sklepach internetowych jest o wiele większy wybór. No i ceny też są korzystniejsze:
firaneopl/firany-do-kuchni

O tutaj na przykład.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: AlaKawa »

Faktycznie coraz więcej osób znów wybiera zazdroski. Myślę sobie jednak, że warto pomyśleć także o takim rozwiązaniu jak rolety. W ofercie chociażby maxrolety.pl znajdziemy bardzo bogaty wybór produktów tego rodzaju i jestem przekonana, że każdy znajdzie tam idealne rolety do swojego domu czy mieszkania.
Kalis
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pn lut 29, 2016 1:55 pm

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: Kalis »

Witam! Właśnie jestem po remoncie kuchni - jak pewnie u większości was jest biała :) Dodatki są w kolorze miętowym. Kuchnia łączy się z korytarzem, który utrzymany jest w bielach i szarościach, a la' Szelągowska ^^ No i teraz pytanie - co dać na okno w kuchni? Rolety rzymskie? Rolety plisowane? Żaluzje? Rolety zwykłe? Firany? Czy bambusową matę? Help :( Co będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale i będzie pratyczne? W kuchni przecież strasznie się brudzi, tu coś chlapnie, tam coś spadnie - co do czyszczenia będzie wygodne?
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: Majeczkaa »

Żaluzje są teoretycznie praktyczniejsze, ale mnie nie przekonują do siebie ze względu na to, że szybko się psują jeśli je regularnie czyścimy i z tego względu ja wybrałam dla siebie rolety z tej oferty grakopl/ . Polecam, bo są genialne.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja mam w kuchni rolety typu dzień/noc. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie - rolety są praktyczne i do tego estetyczne.
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: Zuzzanna »

w kuchni to rolety albo żaluzje, zasłonki jakoś nie są zbyt praktyczne w tym miejscu
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: designerka »

Są praktyczne. Tylko trzeba o nie regularnie dbać. Oznacza to częste pranie. Na pewno takie zasłonki wprowadzają przytulny klimat.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: Arek454 »

No to możesz zajrzeć sobie także do świetnego sklepu Karnix https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html gdzie zdecydowanie nie brakuje ciekawych propozycji, jeśli chodzi nawet o żaluzje drewniane i różnego typu rolety. Mają dobre ceny, obsługa profesjonalna i też naprawdę duży wybór kolorów także bez problemów do swojej aranżacji je dobierzecie ;)
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: asieczek »

Montaż żaluzji może wydawać się skomplikowany. Jeśli potrzebujesz porad, jak to zrobić, sprawdź https://clicky.pl/poradniki/montaz-zaluzji/ Znajdziesz tam krok po kroku instrukcje. Wejdź na stronę i zobacz, jak samodzielnie zamontować żaluzje w swoim domu.
ODPOWIEDZ