Łazienka na biało?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Łazienka na biało?

Post autor: Arek454 »

No właśnie i jak macie już jakieś spostrzeżenia na ten temat oraz jakieś decyzje podjęliście, czy nadal szukacie? My już jesteśmy po wykonaniu łazienki i muszę przyznać, że naprawdę ładnie wyglądają kolekcje marki Oltens https://oltens.com/ i u nas wygrała wersja Vernal, a wybraliśmy sobie Oltens Vernal szafka 80 cm podumywalkowa wisząca w kolorze grafitowym, baterię chromowaną Oltens Vernal, toaletę i haczyki na ręczniki to kluczowe elementy dla całej aranżacji i przyznam że naprawdę robi wrażenie :D
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Łazienka na biało?

Post autor: designerka »

Moim zdaniem zdecydowanie nie na biało. Wszystko będzie widać na takich płytkach. Każdy włosek, paproszek itp.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Łazienka na biało?

Post autor: Martis04 »

Ja mam biało czarną łazienkę i zdecydowanie odradzam. Oba kolory są tragiczne w utrzymaniu czystości, widać na nich wszystko, trzeba sprzątać dwa razy dziennie.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Łazienka na biało?

Post autor: Fifi34 »

Dla mnie taka aranżacja byłaby zbyt sterylna. Chętnie urozmaiciłabym są jakimś kolorem. Fajnym rozwiązaniem mogą być np. kontrastowe, czarne baterie. Wiem, że np. w Porcelanico mają baterie umywalkowe stojące w różnych kolorach, tak samo prysznicowe i wannowe. Rzuć okiem, moim zdaniem to urozmaici wnętrze.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Łazienka na biało?

Post autor: foxi11 »

Nie widzę w tym problemu aby łazienka miała byc cała na biało. Dawniej tak właśnie wyglądały łazienki , być może taka moda znowu wróci. W bloku z reguły mamy małe łazienki więc stylizacje małych łazienek trzeba dobrze przemyśleć i dobrać odpowiednie sprzęty. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
ODPOWIEDZ