Macie w łazience hydromasaż albo inne bajery?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Macie w łazience hydromasaż albo inne bajery?

Post autor: Aleksandra »

Macie w łazience hydromasaż albo inne bajery tego rodzaju?
Ja jeszcze nie, ale się zastanawiam, bo nie powiem, ale ma to taki klimat SPA

no nie?
Pan Strach
Xenia1212
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw kwie 14, 2016 12:10 pm

Re: Macie w łazience hydromasaż albo inne bajery?

Post autor: Xenia1212 »

no tak. Klimat SPA BYLBY jak najbardziej zrealizowany, gdybys sobei zakupila te bajery i hydromasaze. Klopot w tym, ze to nie kosztuje kilka zlotych. Tez kiedys o tym myslalam, ale jak zobaczylam ceny ... no naprawde mnostwo kasy to kosztuje, dlatego na razie nawet nie ma mowy, zebym miala hydromasaz u siebie
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Macie w łazience hydromasaż albo inne bajery?

Post autor: boom99 »

A no to prawda, aranżacja wnętrz uwzględniająca w nich SPA, urządzenia odnowy biologicznej,
hydromasaże, wanny z natryskami masującymi itd, to juz wyższa kwota potrzebna.
Ale podobno jak się czegos pragnie, to nie ma takich rzeczy których nie można
wypracować czy osiągnąć:)
Tak pozytywnie się nastrajam, o
;))
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Macie w łazience hydromasaż albo inne bajery?

Post autor: Pumpilka »

Aż takich bajerów to nie mam, ale nie powiem - byłoby extra mieć:)
Jak na razie to jeśli chodzi o dekoracje łazienki to mam takie minimum,
ale regularnie coś tam sobie dostawiam i zmieniam - inspiracje m.in z OBI,
a jak łazienka będzie wyglądac jak już będzie gotowa na 100% to jeszcze nie wiem.
Chyba że ktoś mi jacuzzi sfinansuje, to sie nie obrażę:)
Pyzata
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Macie w łazience hydromasaż albo inne bajery?

Post autor: martus566 »

Ja zastanawiam się właśnie nad zakupem takiego wanno-prysznica wraz z hydromasażem i radiem :) Świetna sprawa, ale trochę kosztowna.
KlaraLoo
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 17, 2016 6:00 pm

Re: Macie w łazience hydromasaż albo inne bajery?

Post autor: KlaraLoo »

No, ja to też kiedyś jak miałam zwykłą wannę, to myślałam o dodatkach tego typu, że to zbędny bajer. Pamiętam, że moje podejście się zmieniło, kiedy rodzice, gdy byłam jeszcze nastolatką zrobili remont łazienki i zrezygnowali z wanny na rzecz bajeranckiego prysznica - miał masażery, deszczownicę, radio, a nawet błękitne podświetlanie :D Oczywiście, już przy pierwszym prysznicu chciałam zaspokoić ciekawość i uruchomiłam wszystko co się dało - zdecydowanie masażery zrobiły robotę ;) Po wyprowadzce od rodziców przez jakiś czas zostałam pozbawiona tego typu luksusów, ale gdy tylko już miałam swój dom i pieniądze, to kupiłam wannę z hydromasażem (z firmy Silla) i powiem, że to były moje najlepiej wydane pieniądze na wyposażenie domu :)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Macie w łazience hydromasaż albo inne bajery?

Post autor: designerka »

Mi się coś takiego marzy. Czytałam na sundance.pl/korzysci-zdrowotne-spa/ i zastanawiam się nad zakupem. To nie tylko da sposób na relaks, ale i korzyść dla zdrowia. W ten sposób można rewelacyjnie się zregenerować. Co myślicie?
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Macie w łazience hydromasaż albo inne bajery?

Post autor: Yosia »

Ja nie mam z prostej przyczyny. Nie miałam na to miejsca. Jest to ciekawe rozwiązanie. Należy jednak pamiętać, że trzeba o to regularnie dbać i czyścić. :cry:
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Macie w łazience hydromasaż albo inne bajery?

Post autor: enigmaa »

Nie mam, ale chciałabym mieć. Oglądałam nawet wannę z hydromasażem Silla i bardzo się mi spodobała. Nawet nie przypuszczałam, że w wannie mogą być takie elementy jak panel sterowania, którym reguluje się sterownie, masażem, ozonem i radiem. Oparcie w tej wannie przypomina mi fotel w salonie. Wanna jest z akrylu i szkła hartowanego co w połączeniu daje niezwykły efekt.
ODPOWIEDZ