Firmowe opakowanie - dobry pomysł?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Firmowe opakowanie - dobry pomysł?

Post autor: Kawowa »

Ostatnio ktoś mi doradzał coś takiego, żeby wyróżnić się na rynku i zrobić dobre wrażenie na klientach.
Co o tym sądzicie, żeby wybrać takie torby papierowe z nadrukiem: polastudiopl/oferta/gadzety-reklamowe/torby-reklamowe.html ?
Widziałam już tego typu rozwiązania i rzeczywiście są one dość korzystne.
W każdym razie pozytywnie kojarzy się taką firmę...
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Firmowe opakowanie - dobry pomysł?

Post autor: Hyorin »

Myślę, że to dobry sposób na reklamę. Szczególnie jeśli te firmowe opakowania naprawdę dobrze wyglądają.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Firmowe opakowanie - dobry pomysł?

Post autor: Martis04 »

Moim zdaniem tak dlatego że każdy zwraca uwagę na opakowania. Powinno być oryginalne i fajnie zaprojektowane.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Firmowe opakowanie - dobry pomysł?

Post autor: niewazne »

Najlepiej skontaktować się z producentem. Cena opakowania oraz taśmy dzięki temu bedzie niższa niż w indywidualnych sklepach. Od siebie polecam tę firmę:
http://www.emgraf.pl/tasmy-z-nadrukiem.html

Mają dobre ceny na taśmy z nadrukiem. Cena zależy od tego jak duże jest zamówienie.
Obrazek

Dobrze sprawdzają się taśmy z papieru. Taśma z papieru kraft to ekologiczny produkt do pakowania paczek a jednocześnie doskonała alternatywa dla taśm polipropylenowych. Taśma jest bardzo wytrzymała i poprawia estetykę pakowanych kartonów.
Artur N.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:38 am

Re: Firmowe opakowanie - dobry pomysł?

Post autor: Artur N. »

Opakowanie to świetny sposób na reklamę firmy, dlatego powinno być schludne i wytrzymałe. Do jego zabezpieczenia najlepiej użyć taśmy pakowej https://opaksystem.pl/pl/c/Tasmy-pakowe/96 która występuje w wielu różnych kolorach, grubościach czy właściwościach klejących. Taką taśmę pakową można również spersonalizować, dzięki czemu oklejane nią opakowanie dużo ładniej wygląda.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Firmowe opakowanie - dobry pomysł?

Post autor: malwa »

A ja widziałam kartony do przeprowadzki i taką taśmę klejącą w sklepie jednej z warszawskich firm przeprowadzkowych, fajnie że takie rzeczy można kupić w jednym miejscu
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Firmowe opakowanie - dobry pomysł?

Post autor: kapitalna »

O ile mi wiadomo, Omega Plastics to renomowana hurtownia butelek plastikowych. Jeśli szukasz trwałych i opłacalnych rozwiązań opakowaniowych, twierdzę, że warto wziąć je pod uwagę. Z pewnością warto zauważyć, że oferują szeroką gamę opcji dostosowanych do różnych potrzeb.
ODPOWIEDZ