Długi prosty stół konferencyjny

Meble biurowe: reprezentacja, wnętrza, propozycje.
Fotele do biura, krzesła, szafy i regały, przechowywanie dokumentów, designerskie propozycje na nowoczesne biuro. Po prostu: firmowe klimaty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Długi prosty stół konferencyjny

Post autor: Dorota40 »

Interesuje mnie długi prosty stół konferencyjny taki jak np ma na zdjęciu centrum konferencyjne Palatiuum
:arrow: chodzi o fotkę z tymi brązowymi krzesłami i brązowym, drewnianym blatem stołu.
Podoba mi się taki minimalizm - może podpowiecie gdzie mogę znaleźć taki stół?
sklep?
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Długi prosty stół konferencyjny

Post autor: Pumpilka »

Zdaje się że takie długie stoły konferencyjne widziałam w sklepie biurokonceptpl/,
oni mają całkiem duży wybór mebli typowo biurowych i konferencyjnych, więc myślę, że jak najbardziej znajdzie się też stół konferencyjny.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Długi prosty stół konferencyjny

Post autor: katarynka »

chyba każdy porządny sklep z meblami ma coś takiego w asortymencie, ale można też porównać z meblami robionymi na zamówienie, wtedy dostosujesz mebel do swoich wymagań, a cena wcale nie musi być o wiele większa
Jurek
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Długi prosty stół konferencyjny

Post autor: Jurek »

Proponuje iść do sklepu meblowego np.: Agata i wybrać coś konkretnego tylko i wyłącznie zbudowanego z dobrego drzewa gdyż nie warto płacić za coś nie sprawnego.
Bart20
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Długi prosty stół konferencyjny

Post autor: Bart20 »

Sklep meblowy nie będzie złym rozwiązaniem, ale warto abyś pamiętał o tym aby sam stół był najlepiej okrągły. W ten sposób, znacznie lepiej można rozpatrzeć wszystkie rzeczy ;)
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Długi prosty stół konferencyjny

Post autor: yettie »

Ja bardzo fajne stoły konferencyjne kupowałem w firmie Faber. Najwyższa jakość produktów w niskiej cenie.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Długi prosty stół konferencyjny

Post autor: Aleksandra »

Mebli z fabera nie znam, ale też właśnie rozglądam się za fajnymi stołami prostokątnymi .
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Długi prosty stół konferencyjny

Post autor: boom99 »

Z takich dłuższych, praktycznych stołów do wykorzystania w sali konferencyjnej to mogę polecić coś w tym guście, jak stoły składane ( np u producenta krzeslabankietowe.info sporo modeli tego rodzaju krzeseł znajdziesz).
Atestowane, bardzo wytrzymałe no i z przeglądach wzorów to większość jest mocno nowoczesna, w firmie sprawdzą sie na bank.
ODPOWIEDZ