Zielone ściany?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
maximer06
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 01, 2016 11:44 am

Zielone ściany?

Post autor: maximer06 »

Witajcie! Ostatnio zobaczyłem fajny pomysł dotyczący zielonej ściany GardenSpot takiej jak na zdjęciu poniżej

Co możecie o tym powiedzieć? Widze ze warto, bo ladnie wyglada ale jak wyglada same utrzymanie itp?
Załączniki
zielonesciany1.jpg
zielonesciany1.jpg (54.34 KiB) Przejrzano 7381 razy
Pan Strach
Kalis
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pn lut 29, 2016 1:55 pm

Re: Zielone ściany?

Post autor: Kalis »

W mieszkaniu jakoś tego nie widzę, może w jakimś biurze czy w recepcji hotelowej, w domu u mnie nie zdałoby egzaminu :) ale kto co lubi
meblenowe
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn maja 09, 2016 10:25 am
Kontaktowanie:

Re: Zielone ściany?

Post autor: meblenowe »

Witam ja nie lubię zielonego ale jak ci sie podoba to czemu nie, musisz sam zdecydować czy będzie pasowało
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Zielone ściany?

Post autor: designerka »

Ja także nie lubię zielonych ścian. Jednak jak się dobrze czujesz w takich wnętrzach - to czemu nie?
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Zielone ściany?

Post autor: Majeczkaa »

Może i efektownie to wygląda, ale współczuje osobie, która musi podlewać te kwiaty, bo na pewno zajmuje to sporo czasu. Sama lubię zielony kolor we wnętrzach a zwłaszcza zielone ściany. I chyba sprawdza się to że kolor zielony uspokaja, bo najlepiej czuje się właśnie w salonie, w którym ściany pomalowane są na ten kolor. Fajne kolory farb ma marka Dulux, ktorej ofertę znajdziecie pod tym linkiem duluxpl/pl/produkty/dulux-kolory-swiata . Na pewno pomalowanie ścian będzie dla Was wygodniejszym rozwiązaniem i mniej czasochłonnym od podlewania tej ogromnej ilości kwiatów :)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Zielone ściany?

Post autor: designerka »

Mi się to nie podoba. Ja wolę jak najjaśniejsze ściany. W takich człowiek się znacznie lepiej czuje, odpoczywa.
ODPOWIEDZ