Suplementy diety w ciąży

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
mikra
Stały bywalec
Posty: 149
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Re: Suplementy diety w ciąży

Post autor: mikra »

Mam pytanie z innej beczki. Po jakim czasie wraca miesiączka po porodzie? Mniej więcej? To tygodnie, miesiące, a może nie ma reguły? Czy to normalne, że 3 miesiące po porodzie nadal jej nie mam? Bo zaczynam się obawiać, czy to czasami nie jest kolejna ciążą. Możliwe?
Pan Strach
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Suplementy diety w ciąży

Post autor: asieczek »

jesli szukacie lekarza od ręki to warto zapoznać się z ofertą tej przychodni online https://med-24.com.pl/dedicated?gclid=C ... V3EALw_wcB sama korzystam od roku i jestem bardzo zadowolona - zwłaszcza kiedyś poz już nie pracuje lub jest weekend. a tutaj płacę, lekarz oddzwania i przeprowadza szczegółowy wywiad. Nie mam uwag do takiej współpracy :)
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Suplementy diety w ciąży

Post autor: dzoana »

Zakupy w sieci są bardzo wygodne dlatego warto wziąć je pod uwagę. Jedną z takich aptek internetowych jest https://a-manada.pl/test-owulacyjny-lh- ... e-7-testow . Znajdziecie tam także różne preparaty niezbędne do pielęgnacji.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Suplementy diety w ciąży

Post autor: foxi11 »

Kobiety w ciąży powinny bezwzględnie stosować się do zleceń lekarza i nic bez konsultacji z nim nie zażywać. Dobrych i zdrowych warzy czy owoców nigdy za wiele ... nawet w ciąży. Czy wiecie jakie są produkty bogate w witaminę d ? Dowedzcie się ,bo to witamina bardzo ważna dla naszego zdrowia a w ciązy to szczególnie ważne. Zanim jednak coś z tym tematem zrobicie lepiej skonsultować to z lekarzem prowadzącym ciążę.
ODPOWIEDZ