Mapa do celów projektowych

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Mapa do celów projektowych

Post autor: kalioppe »

Czy ktoś z Was niedawno zamawiał tego typu mapę? Jaki to jest koszt i ile zajmuje przygotowanie mapy?
Znalazłam już stronkę: horyzont-geo.wawpl , którą prowadzi geodeta warszawa. Przynajmniej trochę orientuję się już w temacie.
Gdyby ktoś jeszcze mógłby mi powiedzieć, jak to wszystko wygląda w praktyce, byłabym bardzo wdzięczna.
Pan Strach
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Mapa do celów projektowych

Post autor: Lena_Ko »

Nie miałam do czynienia z takim tematami :( Nie lepiej jest zadzwonić do geodety? On na pewno Ci wszystko wyjaśni. Wiem, że moja siostra to korzystała z usług geodezjabartoszgalka.pl/geodezja-wroclaw/ i o nic się nie martwiła. Najlepiej jest pytać u źródła, pamiętaj;)
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 529
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Mapa do celów projektowych

Post autor: kapitalna »

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy geodezyjnej sprawdź koniecznie pomiary geodezyjne warszawa . Oferują oni dokładne pomiary, które spełniają najwyższe standardy. Ich doświadczeni pracownicy są zawsze dostępni, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Mapa do celów projektowych

Post autor: arnika »

Budowa domu musi odbyć się pod okiem fachowców. Dlatego warto już wcześniej zorganizować odpowiednich specjalistów. Z pewnością przyda Ci się geodeta dlatego polecam rzucić okiem na takie rozwiązanie jak geodeta, usługi geodezyjne, geodezja Olsztyn GEO-SZKIC: http://geo-szkic.pl/ .
ODPOWIEDZ