Pomysły

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Mopsi
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: śr maja 11, 2016 12:21 pm

Pomysły

Post autor: Mopsi »

Inspiracji można szukać w wielu miejscach, np. na blogach wnętrzarskich, homify, na pinterest itp
Pan Strach
Anita
Stały bywalec
Posty: 135
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Pomysły

Post autor: Anita »

Dużo inspiracji i podpowiedzi znajdziesz w internecie. Dodatkowo gazety lub sklepy meblowe z dużą przestrzenią ekspozycyjną.
krawiecnom
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pt cze 03, 2016 10:20 am
Kontaktowanie:

Re: Pomysły

Post autor: krawiecnom »

Witam fajne inspiracje mają salony meblowe każdy z nich ma gazetkę w pdf i możesz śmiało oglądać
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Pomysły

Post autor: AlaKawa »

To na pewno. Ja Wam powiem szczerze, że będąc niedawno u szwagierki, widziałam genialnie zrobione meble na wymiar i tak sobie pomyślałam, czy nie zaangażować mojego męża, który bądź co bądź jest stolarzem, do zrobienia czegoś niebanalnego do salonu. Nie wiem czy będzie szczęśliwy z tego powodu, ale w razie gdyby udało mi się go namówić, wiem gdzie kupić fajne akcesoria meblarskie a nawet oświetlenie w tym także do mebli, a mianowicie w gtv.com.pl . GTV jest typowo polską firmą, więc mam nadzieję, że będzie to zaletą mojego pomysłu, bo jednak u nas w domy staramy się wspierać to, co rodzime. Jak oceniacie mój plan?
ODPOWIEDZ