Samodzielna księgowość - trzeba się znać?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Samodzielna księgowość - trzeba się znać?

Post autor: Bari21 »

Dobrze jest wykonać podstawowe szkolenia, aby mieć pewność, że wykonujesz ją dobrze. Może zdobędziesz dzięki temu wiedzę do czego służy centralny rejestr beneficjentów rzeczywistych. Pełną ofertę szkoleń prawno-podatkowych znajdziesz na stronie cidroteki.
Pan Strach
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Samodzielna księgowość - trzeba się znać?

Post autor: brutus »

Samodzielna księgowość jest bardzo stresująca, przynajmniej dla mnie. Lubię mieć pewność, że moje dokumenty są prawidłowo wypełnione, dlatego cieszę się, że znalazłem https://biuroeverte.pl/biuro-rachunkowe-parczew/ . Chęć dzielenia się wiedzą z klientem i dyskrecja, którą okazują księgowi z Everte, upewnia mnie, że dobrze wybrałem powierzając im swoje dokumenty finansowe.
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Samodzielna księgowość - trzeba się znać?

Post autor: scesny »

Stresująca i zajmuje niepotrzebnie czas, który można wykorzystać po prostu do pracy i robienia tego, na czym się znamy i z czego mamy pieniądze. A to jest przecież ważniejsze. Dobre biuro lub księgowy to podstawa, Bez tego naprawdę ciężko. I fajnie jak takie biuro jeszcze korzysta z nowoczesnych rozwiązań, jak Invoice Digitizer, gdzie nawet nie musimy osobiście pokazywać się na miejscu, tylko wszystko dzieje się trochę automatycznie. No i mamy dostęp do pełnego archiwum dokumentów księgowych.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Samodzielna księgowość - trzeba się znać?

Post autor: foxi11 »

Wcale nie , nie musimy przecież się znać na wszystkim. Od tego aby wszystko grało są firmy zewnętrzne, które pilnują określonych spraw. Są jednak dziedziny , gdzie podstawy wiedzy i informacji na określony temat powinniśmy znać. Chodzi np, o podstawy księgowości albo podstawowe kwestie prawne. Do tych ostatnich z pewnością nam sie przydadzą szkolenia prawne , które z pewnością znajdziemy , jeśli bedziemy ich szukać.
ODPOWIEDZ