Pralka

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
weronika_kown
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 7:37 pm

Pralka

Post autor: weronika_kown »

Nam w sklepie doradzili najtańszą pralkę (powiedzieli czy taka poniżej 1000 zł czy prawie za 2000 psują się podobnie). Powiedzieli, że lepiej kupić najtańszą pralkę a dokupić sobie dodatkową gwarancję i tak zrobiliśmy. Już 2 razy korzystaliśmy z serwisu na koszt ubezpieczyciela.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Pralka

Post autor: Hyorin »

To akurat prawda, że pralki teraz się szybciej psują niż kiedyś, niezależnie od ceny. Ja mam od kilku lat Electrolux i jeszcze jej nie naprawiałam.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Pralka

Post autor: Hyorin »

A kupujecie od razu suszarkę do ubrań? Bo ja teraz szukam takiej, która mi nie zniszczy ubrań. Na razie czytam na ten temat artykuły, ale może coś polecicie?
kelly
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 07, 2016 4:32 pm

Re: Pralka

Post autor: kelly »

U nas zwykła pralka - postawiliśmy na indesit. No cóż pralka ok ale... podejście firmy do obsługi klienta już słabe.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Pralka

Post autor: niewazne »

Nie wiem czy kupiłbym pralkę za 3 czy 4 tys. jest to zwykły sprzet elektroniczny i nie sadzę aby taka pralka miała jakieś lepsze funkcje od tańszej.... Sam mam w domu pralkę firmy Candy od prawie 6 lat. Nic się nie psuje. Raz czy dwa wciągnęła skarpetkę ale to zdarza sie w praktycznie każdej pralce.

Aktualnie zastanawiamy się nad zmianą .Tym razem na wiekszą bo jakiś czas temu pojawił się w naszym domu nowy mieszkaniec ;) Raczej ponownie zdecydujemy się na Candy. Mam nadzieję,ze współczesne modele tej firmy również są niezawodne. Czy ktoś mógłby ocenić ten model pralki?
candypl/pl/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-frontu/-/catalog/10809279/gvs-158dwc3-s
Monikka80
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2016 7:04 pm

Re: Pralka

Post autor: Monikka80 »

O rany, jaka suma 3 tyś. za pralkę? My mamy chyba za 1200 :) Jakos na razie - tfu tfu- się nie psuje. Odkamieniac trzeba regularnie, dobry do tego jest ocet.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Pralka

Post autor: AlaKawa »

Mnie marzy się taka pralka otwierana do góry, ale powiem szczerze, że jeszcze na żadną interesującą nie trafiłam. Może Wy mi coś polecicie?
Mako24
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 1:19 pm
Kontaktowanie:

Re: Pralka

Post autor: Mako24 »

Ja mieszkam przy rzecce więc temat pralki obchodzi mnie szerokim łukiem. Piszę tutaj dlatego, że według mnie porównanie jakości pralki za 1000zł do tej za 2000zł i stwierdzenie, że nie ma sensu bo lepiej serwisować to tak jakby powiedzieć komuś nie kupuj mercedesa tylko fiata tym i tym dojedziesz do pracy.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Pralka

Post autor: Kobite »

niewazne i jak zdecydowałeś się na CANDY ? Sam śledzę tą markę od jakiegoś czasu a u nas też zbliża się wymiana sprzetu niedługo, myślę o jakieś pralko-suszarce, a w candy mają nawet kilka modeli, które byłby w moim budżecie - candypl/pl/produkty/pranie-suszenie/pralko-suszarki z opinii na jakie już natrafiłem raczej co do producenta już jestem przekonany, teraz pytanie tylko jaki model konkretnie?
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Pralka

Post autor: Hyorin »

Czasem opłaci się też pralkę naprawić, nie zawsze trzeba od razu kupować nową. Mój brat znalazł grzałkę do pralki Amica na stronie north.pl. Dużo taniej go to kosztowało niż wymiana sprzętu.
ODPOWIEDZ