Taboret z miejscem na gazety

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Taboret z miejscem na gazety

Post autor: Pumpilka »

Podrzucam namiar na fajny taboret z miejscem na gazety(fotka nizej).
Czy taki "mebel" będzie się wam w kuchni podobał, czy może raczej do salonu w którym czyta się gazetki i poranną prasówkę?
Sam pomysł zaprojektowania takiego taboretu uważam za całkiem OK.
Załączniki
Zdjęcie z luxlife.pl
Zdjęcie z luxlife.pl
taboret.png (56.78 KiB) Przejrzano 3352 razy
Pan Strach
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Taboret z miejscem na gazety

Post autor: Kaska32 »

Jak dla mnie fajny pomysł, lubię takie funkcjonalne meble, ale ten raczej nie do mojej kuchni, ma zbyt nowoczesny design. Może masz zdjęcia innych takich taboretów?
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Taboret z miejscem na gazety

Post autor: katarynka »

pod względem designerskim pomysł super, bo funkcjonalny, ale osobiście nie jestem zwolenniczką taboretów...lubię mieć jakieś oparcie po prostu :P
Awatar użytkownika
Forek25
Zaglądacz forumowy
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 13, 2012 1:17 pm

Re: Taboret z miejscem na gazety

Post autor: Forek25 »

Wygląda bardziej jak pufa a nie taboret.

Innym dobrym pomysłem są pawlacze - wiszą sobie pod sufitem, miejsca nie zajmują, a i dużo upakować do nich można.

Sposobów na pakowanie gratów w małym mieszkaniu jest sporo.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Taboret z miejscem na gazety

Post autor: Anita12 »

Mnie się tam taka pufa-taboret podoba. Jestem fanką rozwiązań, które łączą w sobie kilka funkcji, przez co można zaoszczędzić trochę miejsca w mieszkaniu. W małym gniazdku każdy metr kwadratowy się liczy.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Taboret z miejscem na gazety

Post autor: kalioppe »

Sprytne, ale chyba niezbyt wygodne. Pomysł można wykorzystać i połączyć go z wygodniejszym siedziskiem, nawet fotelem i było ok :)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Taboret z miejscem na gazety

Post autor: kangurka »

Bajerancki jest ten taboret! Przydałby mi się taki w moim mieszkaniu. Wiesz może gdzie można go dostać? Bo Twój link nie przekierowuje niestety do sklepu, a tylko do opisu ze zdjęciem.
Jurek
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Taboret z miejscem na gazety

Post autor: Jurek »

Ciekawa i bardzo nowoczesna opcja, wygląda na bardzo wygodny dlatego myślę, że pojawi się na pewno w moim domu niedługo :)
ODPOWIEDZ