Materac - twardziel czy mięczak?

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Artur N.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:38 am

Re: Materac - twardziel czy mięczak?

Post autor: Artur N. »

Oj zdecydowanie twardy. Miękki źle wpływa na kręgosłup, nie ma co tutaj się oszukiwać.
Pan Strach
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Materac - twardziel czy mięczak?

Post autor: Arek454 »

Wszystko zależy co lubisz i jak twoje plecy reagują na konkretny model, akurat wersje bardziej twarde jak i te mniej będziecie mogli znaleźć w ofercie Senactive u którego znajdziecie szereg świetnych propozycji w różnych wersjach i rozmiarach. To bardzo dobry producent materacy którego wyróżnia jakość, pełne wsparcie i też naprawdę rozbudowana oferta jeśli chodzi o łóżka między innymi taka świetna opcja "Barcelona". Pozdrawiam serdecznie!
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Materac - twardziel czy mięczak?

Post autor: Hyorin »

To chyba zależy od preferencji i stanu kręgosłupa, wydaje mi się, że nie ma jednej dobrej odpowiedzi na takie pytanie
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Materac - twardziel czy mięczak?

Post autor: foxi11 »

Hyorin pisze: wt cze 21, 2022 9:36 am To chyba zależy od preferencji i stanu kręgosłupa, wydaje mi się, że nie ma jednej dobrej odpowiedzi na takie pytanie
Zgodzę się z przedmówcą ale generalnie przyjęło się i potwierdzam to zdanie ,że bardzo dobre materace do spania to materace twarde. Sama się o tym przekonałam , choć dopiero po dwóch tygodniach użytkowania. Na początku było mi ciężko spać na takim materacu, wszystko mnie bolało , ale później ... extra.
ODPOWIEDZ