Płacicie podatki bez wahania? ;)

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Płacicie podatki bez wahania? ;)

Post autor: Dorota40 »

Płacicie podatki bez wahania? ;)
Tak z ciekawości ?
Czas i tak upłynie.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Płacicie podatki bez wahania? ;)

Post autor: Aleksandra »

Płacę..
Jestem strasznym cykorem jeśli chodzi o jakiekolwiek kwestia kombinowania z urzędem skarbowym, czy ogólnie o podatki, więc wolę zapłacic i miec z głowy niż żyć w poczucie nerwówki, że coś znajdą.
Gra wg mnie przy moich zarobkach nie warta świeczki.
Nawet myślę czy nie wybrać się na szkolenie podatkowe jak z wlr.compl/szkolenia,1-Podatki.html i wtedy sama sie rozliczać, bo teraz dodatkowo płacę 300 pln na miesiąc księgowemu, no a to nie są małe pieniądze.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Płacicie podatki bez wahania? ;)

Post autor: duser »

Podatki trzeba płacić, a rosnąca inflacja wcale w tym wszystkim nie pomaga. Czy takie podatki i inflacja mają ze sobą wiele wspólnego? Oczywiście, że tak, ale czytajcie jeszcze o tym na stronie https://doba.pl/dsw/artykul/czy-podatki ... /17/noa123 .
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Płacicie podatki bez wahania? ;)

Post autor: Majeczkaa »

Wiadomo, że jest to uciążliwe, ale niestety wszyscy musimy to robić. Ja generalnie zawsze sumiennie płacę wszystkie podatki, ale trudno mi się nie zgodzić, że niektóre opcje są po prostu niesprawiedliwe. Dużym problemem jest też inflacja, bo pieniądze z każdym rokiem tracą na wartości. O tym czym jest inflacja można przeczytać na https://www.casfera.pl/inflacja-na-czym ... ie-polega/, ale wydaje mi się, że obecnie jest to problem znany już wszystkim. Nasze dochody teraz nierzadko nawet nie są wystarczające, aby utrzymać stabilny poziom życia. Co więcej, wszystko staje się coraz droższe, co sprawia, że nawet płacenie podatków staje się trudne. Też macie podobne zdanie? Płacicie podatki czy nie?
ODPOWIEDZ