Obraz do salonu

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Obraz do salonu

Post autor: Lena_Ko »

Zamawialiście obrazy przez internet? Mieszkam w Anglii i zastanawiam, czy to dobry pomysł, aby przesłać go grupa-atspl/pl/ kurierem. Kupiłam mnóstwo rzeczy online, nigdy nie było problemów.
Pan Strach
robiss
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: wt cze 07, 2016 10:24 am
Kontaktowanie:

Re: Obraz do salonu

Post autor: robiss »

Mozesz zamawiać bez obaw tylko ustal w sklepie jakie będą koszty transporty do Anglii. Zawsze to niższa cena :)
weronika_kown
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 7:37 pm

Re: Obraz do salonu

Post autor: weronika_kown »

Dla mnie lepsze są zdjęcia na ścianach, oddają ciepło rodzinne lub jakieś ważne w naszym życiu wydarzenia. Salon a w nim mini galeria to coś dla mnie dlatego polecam sobie zamówić np antyramy pod wymiar :galeriaram.pl/. Obrazy to jak dla mnie przeżytek, no ale wiadomo o gustach się nie rozmawia!
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Obraz do salonu

Post autor: designerka »

Mam podobne podejście, u mnie też są zdjęcia na ścianach. Poza tym - typograficzne plakaty.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Obraz do salonu

Post autor: Majeczkaa »

Dobre obrazy są bardzo drogie i mało kogo z nas stać na wydanie kilku tysięcy złotych na obraz, który nie zawsze będzie idealnie pasował do naszego wnętrza. Sama myślałam kiedyś o powieszeniu obrazu, ale nie jestem koneserem sztuki i zdecydowałam się na pomalowanie ścian na ten sam kolor taką farbą duluxpl/pl/produkty/dulux-easycare i wykonanie dekoracyjnych motywów szablonem malarskim i innym kolorem farby. Motywy pasują do stylu w jakim mam urządzone wnętrze. I było to też bardzo tanie rozwiązanie dekoracyjne.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Obraz do salonu

Post autor: Martis04 »

Mi się obrazy w salonach bardzo podobają, niektóre sa takie piękne :) Dobrze to wygląda, jestem za.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Obraz do salonu

Post autor: siedemosiemdwa »

Mi się bardziej podobają plakaty we wnętrzach. Wydaję mi się, że wyglądająjednak o wiele lepiej, niż obrazy.
ODPOWIEDZ