Ile może kosztować indywidualny projekt przestrzeni dziennej

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Ile może kosztować indywidualny projekt przestrzeni dziennej

Post autor: Anita12 »

Ile może kosztować wykonanie indywidualnego projektu przestrzeni dziennej?
Możecie podpowiedzieć coś więcej od siebie? Może korzystaliście już z takich usług?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Ile może kosztować indywidualny projekt przestrzeni dzie

Post autor: Kawowa »

Zależy to od różnych czynników.
Na przykład tutaj deconovapl/projekt-indywidualny/ masz opcję wykonania trzech propozycji za kwotę około 150 zł za mkw.
Wydaje mi się, że to taki standard.
Aczkolwiek jeśli chcesz mieć pełny obraz sytuacji, najlepiej będzie porównać sobie różne oferty. Nie zaszkodzi popytać w kilku punktach tego typu.
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Ile może kosztować indywidualny projekt przestrzeni dzie

Post autor: Lena_Ko »

Właśnie udało mi się rozwiązać mój problem z ZUS. Pracuję na etacie ale również prowadzę własną działalność miałam problem ze składkami. Szczęście w nieszczęściu, że jakimś cudem wpadłam na <regulamin: co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach bez linków, zanim zaczniesz dodawać linki. I dwa: nie wolno dodawać linków hurtem w każdym kolejnym wpisie. Dziękujemy - Administracja> . Inaczej nie wiem czy znalazłabym odpowiedź jak to "naprawić".
ODPOWIEDZ