Obrazy na ścianę

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anja_Motyl
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 29, 2013 2:49 pm

Obrazy na ścianę

Post autor: Anja_Motyl »

Po remoncie mojego mieszkanka czegoś mi w nim brakowało, było dla mnie jakieś takie puste i nudne... Po długich poszukiwaniach rozwiązania odnalazłam genialny sklep internetowy... Jest tam ogromny wybór obrazów na płótnie, plakatów i różnych gadżetów w wielu stylach i naprawdę mega profesjonalnie. Zamówiłam sobie parę płócien i jeden plakat - chwalę sobie bardzo dobrą jakość. Polecam, jeżeli ktoś też lubi mieszkania z charakterkiem ;)
Pan Strach
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: katarynka »

wszystko fajnie, ale nie napisałaś jaki to był sklep internetowy :( ja co prawda kupiłam już sobie przeceniony obraz The Brooklyn Bridge, NYC z 1938 roku, który znalazłam na stronce tego klubu zakupowego jednak na przyszłość dobrze wiedzieć, gdzie indziej można takie coś znaleźć, tym bardziej, że ja nie wyobrażam sobie gołych ścian w mieszkaniu :P
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: Dorota40 »

Co racja to racja - gołe ściany wyglądają dość kijowo.
A ten obraz z czarno-białym mostem to pięknie wygląda:) Ja widziałam takie widoczki podobne ale nie jako obrazy tylko fototapety na muralu tu: http://mural24.pl/konfiguracja-produktu/39647168/,
trochę więcej "światełek wielkiego miasta" w tle. ;)
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: yettie »

Mi zwykłe obrazy przestały się podobać i zaczęłam szukać czegoś oryginalnego. Natrafiłam niedawno na plakaty metalowe. Wykonane przez artystów i zrobione bardzo profesjonalnie. Są to plakaty na grubym metalu, wzorów jest już dosyć sporo. Znalazłam je na PosterPlate i tam też zamówiłam. Na początek wzięłam trzy sztuki, gdyż kilka obok siebie najlepiej wygląda według mnie.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: Anita12 »

Super pomysł z tymi plakatami, szczególnie do takich wnętrz "na luzie". Przypominają takie stare amerykańskie reklamy zwłaszcza pod względem grafiki (oryginały są warte kupę kasy)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: kangurka »

A mi bardzo podobają się plakaty retro. Sama mam taki w kuchni. Przedstawia starą amerykańską reklamę soków i prezentuje się naprawdę świetnie.
Krakowianka
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 16, 2013 1:58 pm

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: Krakowianka »

Witam się :)
Piękne nowoczesne obrazy na płótnie można również kupić w tym sklepie.
Wybór jest bardzo duży, polecam pooglądać :) U mnie w sypialni wisi ten i naprawdę mnie zachwyca, uwielbiam na niego patrzeć :) Mam też z tego sklepu obraz do kuchni.
Ostatnio zmieniony ndz maja 19, 2013 6:44 am przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: link usunięty - regulamin
MieszkoPierwszy
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 15, 2013 1:25 pm

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: MieszkoPierwszy »

W moim pokoju znajduje się dużo plakatów kinowych, czasem podebranych prosto z kina :) oczywiście w antyramie, bo wtedy efekt jest zdecydowanie fajniejszy :) no i klimat pokoju zmienia się wraz ze zmianą plakatu :)
brenda
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: czw maja 16, 2013 9:35 am

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: brenda »

Obrazy na płótnie są świetne. Szczególnie podobają mi się tryptyki, poliptyki. Plakaty też są ok, ale jednak chyba nie pasują do takiego "ogólnego" pokoju, tylko do prywatnego gabinetu, pokoju nastolatka itp.

Sama mam jednak zwykły obraz przedstawiający rodzinę lampartów :) dostaliśmy na parapetówkę i tak już zostały.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Mi bardzo podobają się fotografie nadrukowane na płótnie canvas. Prezentują się świetnie, płótno dodaje im klimatu a sama technika wykonania pozwala uchwycić więcej szczegółów.
Minus jest taki że nie posiadają duszy jak malowane ręcznie obrazy.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
ODPOWIEDZ