Obrazy na ścianę

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: kowalDobra »

Polecam zainteresować się obrazami drukowanymi na płótnie. Wybieramy co chcemy, a mają genialny klimat i nie są zbyt drogie. Plakaty w antyramie też są spoko, na pewno nie same bez niczego, bo dość niechlujnie to wyglada.
Pan Strach
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: Martis04 »

A co myślicie o polskim malarstwie na ścianach w mieszkaniu? Znalazłem ciekawy artykuł na ten temat https://artadom.pl/gdzie-kupowac-obrazy ... h-malarzy/ i muszę przyznać, że rozważam taką ozdobę.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: niewazne »

Nie przepadam za reprodukcjami. O wiele bardziej wolę zamawiać ręcznie maloawne obrazy na ścianę. Każdy z nich jest unikatowy. Poza tym zachowują wartość z upływem lat (w przypadku wielu z nich wartość wzrasta).

Jeśli szukacie ciekawych obrazów do powieszenia na ściany w domu, polecam stronę:
https://obrazysztuki.pl/

Można tutaj przejrzeć sobie ręcznie malowane obrazy na płótnie.
Obrazek
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: duser »

Widziałem, że ostatnio reprodukcje znanych dzieł zyskują na popularności. Moim zdaniem to bardzo dobrze. Ja sam uwielbiam sztukę, moim ulubionym malarzem jest gustaw klimt . Na stronie pikotaka.pl widziałem, że mają jego reprodukcje.
ODPOWIEDZ