Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: foxi11 »

My mielismy to szczęście ,że dostaliśmy łóżeczko dla naszego syna od mojej siostry, więc było bezkosztowo
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: designerka »

Tak najlepiej. Chociaż czasami takie łóżeczko trzeba potem odnowić. Dzieci gryzą barierkę.
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: Bari21 »

Wybór wózka oczywiście jest bardzo ważny, ale ważne jest też wybranie odpowiedniego wózka. Sama stoję przed tym wyborem i zamierzam kupić Euro-Cart Flex. Wózek przeznaczony jest dla noworodków, do końca wózkowania, więc myślę, że będzie idealny.
srubka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 10:30 am

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: srubka »

My lozeczko mielismy po starszym synu, za to mielismy klopot z materacem , ostatecznie zamowilismuy tutaj https://materacyk.pl/ maja bardzo fajny wybor roznych modeli
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: designerka »

My też dostaliśmy łóżeczko po kimś. Drewniane. Będzie dla kolejnego dziecka. Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż puszczanie takich rzeczy w obieg. Wtedy wiadomo, że się nie wywala pieniędzy na marne.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: duser »

U mnie z wyborem łóżeczka nie było problemu. Problem był z wybraniem wózka. Całe szczęście mam już to za sobą - zamierzam kupić Riko Nano Pro. Będzie mi służyć na każdym terenie przez całe wózkowanie. Jest bezpieczny i solidnie wykonany.
ODPOWIEDZ