Co na ściany w pokoju dziecka?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
akacja21
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 18, 2013 3:48 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: akacja21 »

Bardzo fajnym pomysłem jest także ściana zrobiona, aby kolorować po niej kredami. Kącik dla dziecka idealny i ozdoba tez jakaś malunki dziecka. Ale fajne meble na ścianę jakieś dziecinę także są fajnym pomysłem na wyróżnienie wnętrza.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

akacja21 pisze:Bardzo fajnym pomysłem jest także ściana zrobiona, aby kolorować po niej kredami. Kącik dla dziecka idealny i ozdoba tez jakaś malunki dziecka. Ale fajne meble na ścianę jakieś dziecinę także są fajnym pomysłem na wyróżnienie wnętrza.

Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim. Jak to wygląda w praktyce? Czy z taką zamalowaną ścianą można po jakimś czasie coś zrobić, aby dalej nadawała się do użytku? Jestem ciekawa :)

Może lepszym rozwiązaniem byłoby przygotowanie dziecku specjalnego stanowiska, gdzie nasza pociecha mogłaby rozwijać swoje artystyczne zdolności? Takie biurko byłoby do tego w sam raz:

http://www.meble-bogart.pl/files/zestaw ... tty[1].jpg
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
filip.s
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: pn cze 24, 2013 12:33 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: filip.s »

Ciekawym pomysłem jest natryskowe malowanie ścian. Można korzystać z niemalże nieograniczonej palety kolorów (nie tylko jednolitych) i uzyskać wszystkie zalety wyglądu tapety bez obawy o odlepiające się od ścian kawałki, co po krótszym lub dłuższym czasie nieuchronnie nas czeka w przypadku naklejenia tapet. Możliwości jakie daje natryskowe malowanie ścian ogranicza jedynie nasza wyobraźnia i poziom umiejętności tego kto wykonuje dla nas taką usługę ;)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: siedemosiemdwa »

O tym natryskowym malowaniu też jeszcze nie słyszałam, teraz to tyle nowinek jest na rynku, że nie wiadomo, na co się zdecydować, jak już będę musiała urządzać kiedyś pokój mojemu dziecku, to chyba zwariuję od tej różnorodności :P
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Technologia idzie wciąż do przodu, możliwości jest naprawdę dużo, nie dziwię się, że coraz trudniej jest się zdecydować na metodę wykończenia pokoju ;)
Ciekawa jestem co będzie w modzie za kilka, kilkanaście lat :)
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
Magdalena30
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: Magdalena30 »

Wiesz co bardzo dobry pomysł, dziecko będzie mogło się rozwijać a dzięki temu jej psychika będzie na wyższym poziomie od innych dzieci.
fajniemieszkam.pl
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw paź 31, 2013 1:29 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: fajniemieszkam.pl »

Witam

Na ściany do pokoju dziecka polecam fototapety i naklejki z serwisu fajniemieszkam.pl.
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: Mokana »

Ja na ścianach mam takie przestrzenne naklejki z postaciami bajkowymi i motylkami. Taki wystrój można szybko zmienić i nakleić inne jeśli dziecku się znudzą. :)
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: yettie »

Ja mam zamiar kupić taka fototapetę w produkcjafototapet.pl . Podobno bardzo dobrej jakości fototapety. Duży wybór i szybka realizacja. Mieliście już do czynienia z tą firmą?
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: katarynka »

W pokojach bardzo ładnie prezentują się fototapety prezentujące panorame miasta, a jeśli chodzi o zwykłe obrazy, wybrałabym coś zabawnego, by poprawić humor każdemu kto ma zły dzień (a nastolatkom zdarza się to dość często).
ODPOWIEDZ