Projektowanie łazienki - na życzenie?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Projektowanie łazienki - na życzenie?

Post autor: Aleksandra »

Czy korzystaliście może kiedyś z usług typu projektowanie łazienki na życzenie :?:
Tzn, że ktoś wam aranżuje łazienkę, a Wy potem tylko urządzacie ją wg tego projektu?
Osoba, która mi proponuje taką usługę- (nie będę tu robić reklamy nazwiskiem) ma swoim portfolio kilka naprawdę fajnych projektów, w tym takie wirtualne wycieczki po robionych przez nią projektach, że faktycznie mi sie to podoba.
Tylko ta cena...

Ktoś wam projektował łazienkę? Jesteście zadowoleni?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Projektowanie łazienki - na życzenie?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Samemu coś zaprojektować jest na prawdę ciężko, później z biegiem lat pojawia się dużo nieścisłości i przemyśleń że jednak coś mogłoby znajdować się w nieco innym miejscu. Zdecydowanie polecam projektantów wnętrz.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Projektowanie łazienki - na życzenie?

Post autor: katarynka »

ja też raczej wybrałabym skorzystanie z jakiegoś biura projektowego, bo przecież żeby dobrze zaprojektować wnętrze trzeba miec na to czas, a nie wydaje mi sie, żeby ktoś brał 3 miesiące wolnego z tego powodu, ja niestety duzo pracuję i na pewno nie miałabym nawet kiedy się tym zając
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Projektowanie łazienki - na życzenie?

Post autor: kangurka »

Swoją łazienkę aranżowałam tym razem sama, ale nie wykluczam skorzystania z pomocy profesjonalnych projektantów w przyszłości. To na pewno znacznie ułatwia taki remont, no ale są to również niestety dodatkowe koszty.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Projektowanie łazienki - na życzenie?

Post autor: kalioppe »

Takie rozwiązanie ma sens, ale tylko pod pewnymi warunkami:
a) łazienka musi być duża, urządzanie niewielkiej łazienki przy pomocy projektanta mija się z celem, chyba że naprawdę jest ona na tyle malutka, że trudno tam cokolwiek zmieścić,
b) marzy nam się jakieś nietypowe rozwiązanie, przykładowo koleżanka korzystała z pomocy firmy projektującej i montującej sauny na wymiar, tej konkretnie: wandex/sauna_finska, kiedy montowała u siebie w łazience saunę,
c) jeśli mamy bardzo wygórowane wymagania estetyczne,
d) mamy trochę kasy na zbyciu.
Opcja na pewno wygodna, tylko pytanie, czy w każdym przypadku. Ja urządzałam sama i jestem zadowolona :)
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Projektowanie łazienki - na życzenie?

Post autor: Gemma »

Na pewno warto pomyśleć o zaprojektowaniu łazienki, jeśli masz specjalne potrzeby. Jeśli w domu mieszkają seniorzy, warto to pomieszczenie urządzić w odpowiedni sposób, tutaj można przeczytać więcej na ten temat https://artadom.pl/jak-urzadzic-lazienk ... la-seniora. Na pewno ważne są wszystkie elementy wokoło prysznica czy wanny.
ODPOWIEDZ