Jakie worki na śmieci kupujecie?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Jakie worki na śmieci kupujecie?

Post autor: Dorota40 »

Zauważyłam, że nie da się na tym zaoszczędzić, bo zazwyczaj te tańsze worki rozpadają się w rękach.
Tutaj budujeszpl/wiadomosc/worek-na-smieci-jak-wybrac-jaki-najlepszy/1185/ czytałam trochę o tym jak kupić odpowiedni.
Z tym, że jest to coś, na co nie chciałabym wydawać więcej kasy niż to konieczne, w ciągu miesiąca trochę się przecież tego nazbiera.
Macie jakieś swoje sprawdzone?
Czas i tak upłynie.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jakie worki na śmieci kupujecie?

Post autor: Hyorin »

Ja z reguły kupuję worki w Lidlu. Mają tam takie produkty dobrej jakości, nigdy nie narzekałam.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Jakie worki na śmieci kupujecie?

Post autor: malwa »

a ja różnie, nie mam ulubionej marki, czy też specjalnie nie kieruję się ceną, muszą być jednak wiązane bo takie są najwygodniejsze i mam pewność że się nic nie wysypie
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jakie worki na śmieci kupujecie?

Post autor: designerka »

Dla mnie nie ma to większego znaczenia. Po prostu kupuję najtańsze worki w sklepie, w którym w danym momencie robię zakupy.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Jakie worki na śmieci kupujecie?

Post autor: Zbig55 »

Jak kupuje worki 120L czarne i wkładam do takiego kosza erg-system.pl/produkt/pojemnik-60-l. Umowę mamy na odpady mieszane.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Jakie worki na śmieci kupujecie?

Post autor: Gemma »

ja kupuję zapachowe worki w Biedronce, fajne są bo ładnie pachną i są wytrzymałe. No nie są takie drogie.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Jakie worki na śmieci kupujecie?

Post autor: duser »

Chciałabym, aby na moim osiedlu pojawiły się specjalne dyspensery do wydawania oznakowanych worków na śmieci. Dzięki temu może w końcu każdy nauczy się segregować śmieci. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Ja poznałam je w firmie Ecosorting.
ODPOWIEDZ