Nowocześnie czy ponadczasowo?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Nowocześnie czy ponadczasowo?

Post autor: tinaK »

Wiele różnych ciekawych i przede wszystkim niezwykle praktycznych porad odnośnie aranżacji wnętrz na pewno znajdziecie tutaj piekneprzydatnepl/ . Można się tam kompleksowo zaopatrzyć. Uważam, że przed wszystkim należy stawiać na jakość i funkcjonalne rozwiązania, które będą idealnie wyglądały w naszym mieszkaniu i faktycznie się sprawdzą.
Pan Strach
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Nowocześnie czy ponadczasowo?

Post autor: dzoana »

Ostatnio słyszałam, że bardzo modne są teraz głośniki domowe. Dlatego wpadłam na pomysł, aby kupić taki głośnik w prezencie mojemu mężowi. Widziałam je w ofercie polskiej firmy Manta. Co sądzicie?
emanea
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: Nowocześnie czy ponadczasowo?

Post autor: emanea »

jeśli chodzi o aranżacje wnętrza to postawiłam na nowoczesny i bardzo popularny ostatnio styl industrialny. Jestem zachwycona efektem końcowym :) odpowiedni kolor ścian, dobór dodatków i mebli. Te ostatnie zamawiałam bezpośrednio u producenta, w firmie George Azzar. Super jakość wykonania, rozsądne ceny i aż 100 lat gwarancji za zakupy.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Nowocześnie czy ponadczasowo?

Post autor: bajaola »

Całkiem fajne połączenie i rzeczywiście bardzo modne w tej chwili. Ja jednak wolę nowoczesność ale w wersji ponadczasowej, bo co po dwóch latach zmienia się trendy i znów bedę wymieniać meble. Nie, dla mnie to bezsens ale co się komu podoba. Nam bardzo spodobały się ich scandicsofapl/ meble, a łózka to już w ogóle są zjawiskowe i niepowtarzalne.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Nowocześnie czy ponadczasowo?

Post autor: brutus »

Dywan jest takim dodatkiem do wnętrza, który pasuje i do klasycznego i do nowoczesnego wystroju. Np. w sklepie: https://dywanywitek.pl/ naleźć można dywany w stylu Loft, Shaggy, belgijskie, nowoczesne.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Nowocześnie czy ponadczasowo?

Post autor: duser »

No ja to jednak jestem fanem stylu industrialnego. Tutaj https://notodo.pl/ozdoby-loftowe właśnie oglądam jakie dodatki do domu mam zamówić po remoncie który się zbliża. Chcę aby całość była urządzona w jednym stylu i żeby wszystko pasowało.
KasiaKorczyk
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 12:03 pm

Re: Nowocześnie czy ponadczasowo?

Post autor: KasiaKorczyk »

ja osobobiście postawiłam na nowoczesne rozwiązania z dobrych materiałów, póki co jestem bardzo zadowolona
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Nowocześnie czy ponadczasowo?

Post autor: arnika »

Na rynku jest tyle dostępnej biżuterii, że moim zdaniem nie ma sensu jej produkować. Wystarczy rozejrzeć się w sieci. W sklepach takich jak https://crazyneedles.pl/pl/menu/rozpychacze-211 znajdziecie wiele oryginalnych pomysłów.
Artur N.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:38 am

Re: Nowocześnie czy ponadczasowo?

Post autor: Artur N. »

tinaK pisze: pn lut 07, 2022 8:34 pm Wiele różnych ciekawych i przede wszystkim niezwykle praktycznych porad odnośnie aranżacji wnętrz na pewno znajdziecie tutaj piekneprzydatnepl/ . Można się tam kompleksowo zaopatrzyć. Uważam, że przed wszystkim należy stawiać na jakość i funkcjonalne rozwiązania, które będą idealnie wyglądały w naszym mieszkaniu i faktycznie się sprawdzą.
Z nowoczesnych rozwiązań warto pomyśleć o elektronicznych udoskonaleniach. Jak na przykład o regulatorach temperatury, które są dostępne dla klientów w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej. To niezwykle proste w obsłudze oraz montażu urządzenia elektroniczne. Ich przemyślany oraz funkcjonalny system kontrolowania temperatury, wyposażony jest w specjalne czujniki umożliwiające automatyczne włączanie, wyłączanie pompy CO lub kotła za pomocą specjalnego sterownika, kiedy temperatura osiągnie wymaganą wartość. Generalnie montaż regulatora temperatury, pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Ja z czystym sumieniem mogę polecić profesjonalne regulatory temperatury od producenta F&F.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Nowocześnie czy ponadczasowo?

Post autor: kalinka »

Może na tym blogu znajdziesz odpowiednie porady dla siebie: https://aranzujzpasja.pl/ ? Uważam, że to bardzo interesujące treści. Warto poczytać w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ