Jak rozreklamować firmę?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
olgaa
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: wt kwie 19, 2016 7:40 am

Jak rozreklamować firmę?

Post autor: olgaa »

Hej. Posiadam małą firmę z drobnymi akcesoriami do domu. Są to rzeczy bardzo oryginalnie, przygotowywane ręcznie, jedyne w swoim rodzaju. Chciałbym rozreklamować trochę firmę i myślałem o tym, żeby zakupić taką wyspę handlową berkanopl/portfolio# i prowadzić sprzedaż np. w jakiejś popularniejszej galerii handlowej. Jak myslicie, czy to dobry pomysł? Wiem, żę będzie mnie to sporo kosztowało, dlatego zastanawiam się czy się opłaca :p
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jak rozreklamować firmę?

Post autor: designerka »

W sumie dobry pomysł. No ale jak reklama, to przede wszystkim w Internecie. To daje najlepsze efekty.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jak rozreklamować firmę?

Post autor: AlaKawa »

Dzisiaj na pewno reklama w sieci to podstawa. Nie mniej jednak na pewno warto postawić także na takie rozwiązania, jak reklama zewnętrzna, na którą można się zdecydować za sprawą wyświetlaczy LED takich jak te z wyswietlaczeled.pl . Można na nich wyświetlać chociażby filmy reklamowe, przy czym są to sprzęty wysokiej jakości, które można zamontować niemalże w każdym miejscu bez większego wysiłku. Poza tym nie musimy w ich przypadku obawiać się o wysoki pobór energii elektrycznej.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Jak rozreklamować firmę?

Post autor: Martis04 »

Internet to główne miejsce i najlepsze dla promocji firmy. Także myśle, że tym kierunku trzeba iść
Awatar użytkownika
katarinka7
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 23, 2016 7:11 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak rozreklamować firmę?

Post autor: katarinka7 »

Ale ty to sprzedajesz przez internet czy stacjonarnie posiadasz jakiś punkt? Jeśli przez internet to trochę słabo, bo takiego rękodzieła jest w necie sporo i w sumie trudno się przebić. Sama trochę się tym zajmowałam gdy byłam na macierzyńskim, robiłam trochę chaftów i innych drobnostek, sprzedawałem na allegro czy olx i marnie to szło, znajoma znajomej prowadzi kwiaciarnię i udało mi się tam zorganizować mały stolik gdzie były te rzeczy wystawione i to zdecydowanie poprawiło sprzedaż, gdy już ktoś się zainteresował to później trafiał do mnie na aukcję. Więc tak to wygląda, jeśli traktujesz to jako poważny biznes to jakaś reklama w postaci baneru, tablicy w specjalnym miejscu jest wskazana, znam jedną firmę billboard-x.pl która wykonuje takie tablice, tylko przed wszystkim ważna jest lokalizacja, pomyśl o jakichś miejscach gdzie ludzie szukają takich akcesoriów, bo byle przy drodze czy w mieście to bez sensu w tym przypadku.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Jak rozreklamować firmę?

Post autor: malwa »

Myślę że bardzo ciekawą i nietypową reklamą jest napój energetyczny z logo firmy, można wykorzystać taki gadżet na targach, konferencjach albo sprzedawać zamiast standardowych energetyków w siłowni, pubie itp
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Jak rozreklamować firmę?

Post autor: adik356 »

Przyznam, ze form reklam jest bardzo wiele, każdy wybierze tak naprawdę coś innego. Warto jednak wykorzystywać nowoczesne techniki, sposoby, aby dobrze wyjść na tym. Zerknij na ofertę tutaj: adnextpl/lead-generation/ . Moim zdaniem temat bardzo ciekawy.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Jak rozreklamować firmę?

Post autor: enigmaa »

Nikt nie wspomniał jeszcze o mediach społecznościowych.
Niedawno czytałam o tym jak promowanie stronę na facebooku Może warto założyć firmowy fanpage i w ten sposób dotrzeć do większej liczby klientów.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jak rozreklamować firmę?

Post autor: Hyorin »

Myślę, że warto pomyśleć o jakiejś dobrej firmie, która zajmie się skuteczną reklamą takiego początkującego biznesu.
zaderka
Zaglądacz forumowy
Posty: 73
Rejestracja: wt mar 08, 2016 11:50 am

Re: Jak rozreklamować firmę?

Post autor: zaderka »

Świetnym sposobem reklamowania firmy są takie torby i pokrowce izisport.pl/produkty.html które zamawia się z nadrukiem logo firmy, doceniają je klienci bo to są potrzebne użytkowe gadżety
ODPOWIEDZ