Lustro - okrągłe czy kwadratowe?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Lustro - okrągłe czy kwadratowe?

Post autor: Dorota40 »

Jakie lustro będzie najlepiej wyglądało w małej (dość ciasnej) łazience?
Okrągłe, czy może jednak bardziej kwadratowe?
Nie wiem na co się zdecydować
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Lustro - okrągłe czy kwadratowe?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Dorota40 pisze:Jakie lustro będzie najlepiej wyglądało w małej (dość ciasnej) łazience?
Okrągłe, czy może jednak bardziej kwadratowe?
Nie wiem na co się zdecydować

Osobiście byłabym za kwadratowym lustrem. Ale tak naprawdę to myślę, że jest to bardziej kwestia gustu. Ważne jest, aby lustro w małej łazience było duże: im więcej powierzchni będzie się w nim odbijać, tym lepszy będzie efekt wizualny.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Lustro - okrągłe czy kwadratowe?

Post autor: raczek »

Dokładnie, a duże okrągłe lustro może się nie prezentować dobrze w łazience, która przeważnie nie jest dużym pomieszczeniem. Stad lepiej jednak zdecydować się na kwadratowe.
francik
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt lip 16, 2013 9:47 am

Re: Lustro - okrągłe czy kwadratowe?

Post autor: francik »

tu masz ciekawe lustra łazienkowe lazienkowelustra.pl/lustra-recznie-zdobione,11.html dużo fajnych wzorów do wyboru
filip.s
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: pn cze 24, 2013 12:33 pm

Re: Lustro - okrągłe czy kwadratowe?

Post autor: filip.s »

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ważniejsze moim zdaniem będzie dobranie kształtu lustra do kształtu i brył pozostałego wyposażenia np. kabiny prysznicowej. Jeśli większość z nich ma wyraźne zaokrąglenia, warto wybrać okrągłe lub owalne lustro. W mojej małej łazience się to sprawdziło :)
nadia
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: pt sie 02, 2013 8:38 am

Re: Lustro - okrągłe czy kwadratowe?

Post autor: nadia »

U mnie tylko duże kwadratowe lustro. Jakoś tak zostało przyjęte w rodzinie i tak już pozostało:)
Ostatnio zmieniony śr sie 21, 2013 10:14 am przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin czytamy
Monikka80
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2016 7:04 pm

Re: Lustro - okrągłe czy kwadratowe?

Post autor: Monikka80 »

teraz sa modne okrągłe lustra i bardzo mi się podobają, pięknei wygladają i pasują do stylizacji w stylu art deco, tez teraz na czasie
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Lustro - okrągłe czy kwadratowe?

Post autor: kowalDobra »

To jedno z tych pytań, na które każdy sam musi sobie odpowiedzieć :D Ja osobiście wolę kwadratowe/prostokątne, wydają się bardziej naturalne z jakiegoś powodu.
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Lustro - okrągłe czy kwadratowe?

Post autor: żiżka »

Bardzo dobrym rozwiązaniem, szczególnie do małej łazienki, są lustra wykonywane na wymiar, u nas takie właśnie są i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji, są idealnie dopasowane do wnętrza i pięknie wykonane. Co do dobrego szklarza to kompleksową ofertę - w tym darmową wycenę, pomiar, produkcję i montaż - macie w Galas z Katowic https://galas.pl/uslugi/ my właśnie z ich usług korzystaliśmy i w 100 % dobrze się u nas spisali, także zdecydowanie mogę wam ich usługi doradzić.
ODPOWIEDZ