Wasz ulubiony film w 3D?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Wasz ulubiony film w 3D?

Post autor: Aleksandra »

Jaki jest wasz ulubiony film w technologii 3D kręcony?
Chodzi mi o taki, który zrobił na was największe wrażenie? Ja w zasadzie najbardziej lubię Avatara (top nr 1) - jak idziemy do kolegi na filmy 3d (tylko on ma telewizor 3D...) to wtedy oglądam chętnie nawet ósmy raz z rzędu.

Za to Piła 7 nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia - za dużo organów...
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Wasz ulubiony film w 3D?

Post autor: Anita12 »

Tu się zgodzę, że Avatar wypada jak dotąd najlepiej. Jak dla mnie największą porażką była czwarta część "Piratów z Karaibów", a tak średnio z kolei wyszła burtonowska "Alicja w Krainie Czarów"
Korek

Re: Wasz ulubiony film w 3D?

Post autor: Korek »

Nie oglądam filmów w 3D, kiedyś byłem raz w podstawówce na takim filmie. Kwiaty latały po sali. Jakieś króliki. Jakoś ta technologia nie przemawia do mnie. Może wole być tylko widzem podczas oglądania filmu, a nie udawać, że jestem jego uczestnikiem. ;]
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Wasz ulubiony film w 3D?

Post autor: kangurka »

Ostatnimi czasy bardzo spodobał mi się "Madagaskar 3". Wszelkie popisy cyrkowe prezentowały się naprawdę świetnie w 3D. Było barwnie, dynamicznie, momentami lekko psychodeliczne wręcz, ale jak najbardziej polecam :)
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Wasz ulubiony film w 3D?

Post autor: katarynka »

mnie najbardziej podobał się film "Życie Pi" muszę przyznać, że efekty 3D były niesamowite i te obrazy ;) no po prostu cudo kinematografii, polecam każdemu kto jeszcze nie widział, zeby wybrał sie do kina
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Wasz ulubiony film w 3D?

Post autor: kangurka »

Zdjęcia rzeczywiście świetne, ale nie widziałam tego filmu w technologii 3D. Jeżeli jest taka możliwość wybieram zazwyczaj zwykły seans. Okulary do trójwymiaru są wybitnie niewygodne i czasem ciężko mi w nich usiedzieć te dwie godziny.
ODPOWIEDZ