Komputer lenovo do pracy w domu?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Komputer lenovo do pracy w domu?

Post autor: Kawowa »

Myślicie, że warto kupić sobie lapka od Lenovo jeśli szukamy czegoś odpowiedniego do pracy w domu?
Chętnie dowiem się jakie sprzęty wy byście polecili tak od siebie.
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Komputer lenovo do pracy w domu?

Post autor: Anita12 »

Ja tam o lenovo akurat słyszałam same pozytywne opinie, więc wydaje mi się, że warto będzie sprawdzić jakie mają modele i zastanowić się nad wyborem takiego.
Tutaj techfreshpl/laptop-lenovo-czy-warto/ masz zresztą pomocny artykuł.
Poczytaj sobie.
Na tej samej stronce jest też cała masa podpowiedzi i recenzji rozmaitych sprzętów.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Komputer lenovo do pracy w domu?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja mam służbowy i prywatny komputer z Lenovo. To moim zdaniem jeden z najlepszych sprzętów.
KacperIl
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:08 am

Re: Komputer lenovo do pracy w domu?

Post autor: KacperIl »

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim dobrego sprzętu komputerowego i oczywiście laptopów to na pewno warto sprawdzić w takim razie świetne artykuły, które znajdziesz tutaj wybieramlaptopa.pl/porady/748-jaki-laptop-do-gier-kupic-na-co-zwrocic-uwage gdzie znajdziesz specjalnie przygotowane rankingi, opinie oraz testy laptopów w zależności m.in od ich przeznaczenia, czy zakresu ceny. Z taką pomocą dużo łatwiej wybierzesz to co odpowiada twoim wymaganiom i też dysponując odpowiednim budżetem na ten konkretny zakup.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Komputer lenovo do pracy w domu?

Post autor: duser »

Wszystko zależy od tego, co lubicie

__
Okresowa kontrola administracyjna. Link usunięty - naruszenie regulaminu.
Prosimy nie umieszczać odnośników w każdym kolejnym poście.
ODPOWIEDZ