Biblioteczka w domu

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Biblioteczka w domu

Post autor: Kawowa »

Jak zorganizować biblioteczkę w domu?
Możecie podpowiedzieć jakieś pomysły na to, jak taką zorganizować?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Biblioteczka w domu

Post autor: Anita12 »

Masz dwie możliwości: kupić gotowe regały lub biblioteczkę, bądź znaleźć jakiegoś stolarza, który stworzy coś takiego na zamówienie.
Oba rozwiązania mają swoje zalety, chociaż duże znaczenie będzie miało to, ile możesz przeznaczyć na taki zakup.
Tutaj https://www.deconova.pl/poradnik-dla-ku ... a-ksiazki/ masz zresztą poradnik o tym jak kupować regały na książki.
Jest tam kilka praktycznych porad od specjalistów od aranżacji wnętrz.
Poczytaj sobie zanim wybierzesz się na jakieś zakupy.
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Biblioteczka w domu

Post autor: żiżka »

Cudna biblioteka w angielskim stylu to jest moje marzenie, o tak, zdecydowanie to moje klimaty, zawsze takie coś mi się podobało
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Biblioteczka w domu

Post autor: Hyorin »

Bardzo praktyczne informacje o domowej biblioteczce można znaleźć w tym tekście. Świetnie opisali, dlaczego warto ją założyć, gdzie i jak zaaranżować i gdzie znaleźć inspiracje.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Biblioteczka w domu

Post autor: Martis04 »

Ja planuje samodzielnie wykonać biblioteczkę z sosnowych desek, mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć zamierzony efekt.
ODPOWIEDZ