Prostowanie włosów kosmetykami?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Prostowanie włosów kosmetykami?

Post autor: Anita12 »

Stosujecie jakieś kosmetyki, które mają z założenia prostować włosy?
Jestem ciekawa czy waszym zdaniem to dobre i skuteczne rozwiązanie. I czy działa równie dobrze co prostownica.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Prostowanie włosów kosmetykami?

Post autor: Kawowa »

Nie spodziewaj się zbyt wiele.
Moim zdaniem te kosmetyki głównie wygładzają włosy, ale nie oszukujmy się - jeśli są mocno kręcone, to ich nie wyprostują.
Tutaj http://www.amfora.pl/wiadomosc/ranking- ... zych/3617/ możesz sobie sprawdzić, które z nich znalazły się w rankingu 10 najlepszych.
Jednak jeśli chcesz mieć naprawdę gładkie jak lustro włosy, musisz je prostować.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Prostowanie włosów kosmetykami?

Post autor: Gemma »

są takie kosmetyki które ułatwiają prostowanie włosów i zabezpieczają je przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Prostowanie włosów kosmetykami?

Post autor: Hyorin »

U mnie niestety to nie działa. Miałam już takie kosmetyki, ale wcale nie prostowały mi włosów, musiałam użyć prostownicy.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Prostowanie włosów kosmetykami?

Post autor: kapitalna »

Kręcone włosy to skarb. Jak chcesz mieć proste to można spróbować z peruką. Moja znajoma jest w trakcie leczenia i ma perukę https://perukisklep.pl/peruki-medyczne/ . Miałam okazję ją przymierzyć, bardzo się sobie spodobałam w krótkiej jasnej fryzurce. Ale na taką zmianę raczej nie odważę się nigdy dlatego peruka na chwilową zmianę image to dobry pomysł.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Prostowanie włosów kosmetykami?

Post autor: siedemosiemdwa »

U mnie wystarczy nałożyć aloes, który obciąża włosy, a potem wysuszyć całość suszarką. Efekt jest super, bez użycia prostownicy.
malamisia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw maja 27, 2021 6:37 am

Re: Prostowanie włosów kosmetykami?

Post autor: malamisia »

Ja kupowałam w Gobli taki zestaw do prostowania włosów, no efekt nie jest woow ale i tak trzeba prostowac włosy prostownicą
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Prostowanie włosów kosmetykami?

Post autor: Martis04 »

Słyszałem od swojej żony, że można używać keratyny, ale to chyba tylko w salonach fryzjerskich robią.
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

Re: Prostowanie włosów kosmetykami?

Post autor: aleksissa »

kosmetyków nie próbowałam ale fajny efekt na włosach mam po układaniu włosów loko-suszarką Babyliss Hydro fusion. Podoba mi się jak wyglądają, są gładsze, błyszczące i się nie elektryzują
ODPOWIEDZ