Jakie nietypowe zabawki wybrać dla dziecka?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Jakie nietypowe zabawki wybrać dla dziecka?

Post autor: Kawowa »

Możecie coś polecić?
Chodzi mi o jakieś nietypowe zabawki dla dziecka - szukam czegoś odlotowego :)
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Jakie nietypowe zabawki wybrać dla dziecka?

Post autor: Anita12 »

Średnio znam się na takich zabawkach dla dzieciaków, więc trudno będzie mi coś doradzić z własnego doświadczenia.
Natomiast tutaj hulahoppl/wiadomosc/hyper-disc-szybujacy-dysk-dla-dzieci-jaki-wybrac-ktory-najlepszy/4345/ znajdziesz sporo podpowiedzi.
Poczytaj sobie co tam radzą. Piszą tam o szybującym dysku.
Ale nie jestem pewna czy to ci się spodoba.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jakie nietypowe zabawki wybrać dla dziecka?

Post autor: siedemosiemdwa »

A moim zdaniem czasami klasyczne zabawki są o wiele lepsze. Moja siostrzenica uwielbia dostawać takie pluszaki inspirowane znanymi bajkami: urwis.pl/pluszaki. A jak kiedyś dostała jakiś efektowny, elektroniczny gadżet, to nawet się nim nie zainteresowała.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Jakie nietypowe zabawki wybrać dla dziecka?

Post autor: adik356 »

Moim zdaniem wiele ciekawych zabawek różnego rodzaju. Znajdziesz też w sklepie internetowym na: pufimufipl/12-zabawa . Mają tam naprawdę spory wybór różnych ciekawych zabawek w różnej kolorystyce, wykonaniu dla dzieci w różnym wieku.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jakie nietypowe zabawki wybrać dla dziecka?

Post autor: designerka »

Wiele zależy od tego, w jakim wieku jest dziecko. Noworodkowi na nic zabawki. Lepsze będą zmyślne akcesoria. W tym tekście: frappe.pl/jak-skompletowac-wyjatkowa-wyprawke-dla-niemowlecia-najciekawsze-akcesoria-z-babulinka-mamissima-i-3kiwi zobaczycie jakie są najciekawsze. Dowiecie się też, w jakich sklepach można je kupić.
ODPOWIEDZ