Lampa na biurko (różowa?)

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Lampa na biurko (różowa?)

Post autor: Dorota40 »

Czy kupując oświetlenie do pokoju dziewczynki postawilibyście na różowe lampy, czy może jednak bardziej neutralna kolorystyka? Jak myślicie?
Pan Strach
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Lampa na biurko (różowa?)

Post autor: yettie »

Moja mała ma różową lampkę Hello Kitty - jak wyrośnie to się kupi nową :) Jeżeli mała lubi róż to czemu nie - kup jej różową lampkę :)
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Lampa na biurko (różowa?)

Post autor: Aleksandra »

W sumie trochę racji w tym jest -
póki dziecko małe, to fajnie jest kupowac mu do pokoju jakieś bardziej kolorowe lampy (przykłady na swiatswiatla, a potem po prostu wraz ze wzrostem zmieniać na coś "poważniejszego". No nie róbmy znowu z pokojów dziecięcych takich mega jakichś poważniaków.
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Lampa na biurko (różowa?)

Post autor: Pumpilka »

Jeśli dziecku się taka lampa podoba, to czemu nie?
Ja lubię róż i myślę, że jeśli dziewczynkom też się podoba, to spokojnie taką lampkę możemy im kupic:)
Pyzata
Monaki
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 09, 2013 11:16 am

Re: Lampa na biurko (różowa?)

Post autor: Monaki »

Nie podoba mi się takie wiązanie kolorów z płcią. Moim zdaniem najważniejsze, by wnętrze się podobało dziecku. :) Na pewno warto się spytać pociechy co jej odpowiada.
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Lampa na biurko (różowa?)

Post autor: Motyl »

Ja bym najzwyczajniej wzięła dziecko do lapmowego i kazała wybrać co się żywnie podoba(oczywiście cenowo w ramach rozsądku) :lol: .
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Lampa na biurko (różowa?)

Post autor: raczek »

Różowa lampka, ale normalne światło? Jak tak to nie mam nic przeciwko. Jeżeli jednak światło miało by być różowe nie uważam, żeby to był najlepszy pomysł.
miminka210
Świeżak na forum
Posty: 12
Rejestracja: śr paź 23, 2013 5:38 pm

Re: Lampa na biurko (różowa?)

Post autor: miminka210 »

No ja widziałam ostatnio hello kity, ale także widziałam fajne biurka i fotele do biurka dla dzieci :) Teraz to mamy wszystkiego do wyboru do koloru :) .
jbryk
Świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:14 pm
Kontaktowanie:

Re: Lampa na biurko (różowa?)

Post autor: jbryk »

Z doświadczenia powiem Wam, że robienie pokoju dla dziewczynki za bardzo różowego może nie być dobre. Znam pewne dziecko, które po 1-2latach stwierdizło, że takiego nie chce i całość do zmiany :) chociaż tu mowa o samej lampie ;) to z tym nie ma problemu.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Lampa na biurko (różowa?)

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Różu możemy użyć jako koloru uzupełniającego, np. w dodatkach, a resztę w jakiejś neutralnej kolorystyce (krem, biel, jasny beż). Nie dziwię się, że dziecku znudził się różowy pokoik - po dłuższym czasie zbyt duża ilość tego koloru (zwłaszcza w intensywnych jego odcieniach) może na działać drażniąco. W takim przypadku zdecydowanie łatwiej byłoby pozbyć się z pokoju dodatków niż zmieniać np. kolor ścian.
ODPOWIEDZ