Fototapeta w kuchni??

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Fototapeta w kuchni??

Post autor: kalioppe »

Myślicie, że to dobry pomysł? Chodzi mi o fototapety związane z funkcją pomieszczenia, takie jak te na stronie: mural24.pl/fototapety-jedzenie/
Myślę, że fajnie by się prezentowały w odpowiednio zaaranżowanym wnętrzu. Na pewno są ciekawsze niż zwykłe płytki.
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: siedemosiemdwa »

Zauważyłam, że w ostatnich latach fototapety stały się bardzo modnym rozwiązaniem, mnie osobiście jednak zupełnie to nie przekonuje, na palcach jednej ręki mogę policzyć sytuacje, w których aranżacje z wykorzystaniem fototapety mi się podobały ;-) Na szczęście rynek jest tak bogaty w różnego typu materiały, że każdy znajdzie coś dla siebie :)
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: Dorota40 »

Myśmy niedawno nawet na tej stronie mural24 kupili fototapetę do kuchni taką:
Obrazek
Super wygląda nad kuchennym stołem i pięknie zakryła starą, trochę poplamioną ścianę
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: siedemosiemdwa »

I masz na ścianie takie monstrualnie duże jedzonko? ;P Od samego patrzenia czułabym się albo wiecznie głodna, albo ciągle najedzona :P
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Fototapeta której ja bym użył musiałaby być jak najbardziej minimalistyczna, a najlepiej czarno-biała. Generalnie bardziej skłaniam się ku grafikom nanoszonym farbą.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: siedemosiemdwa »

Mnie się podobają co najwyżej takie grafiki miast nocą, Nowy Jork, Paryż itp., ale i tak wolę to oglądać u kogoś niż zrobić coś takiego w swoim mieszkaniu ;P
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: Kaska32 »

Mi bardzo podobają się takie z motywami kawowymi :), ale i wielka pomarańcza, czy cytryna fajnie wygląda, albo groszek - widziałam u znajomych :)
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: Meble-Bogart.pl »

siedemosiemdwa pisze:Mnie się podobają co najwyżej takie grafiki miast nocą, Nowy Jork, Paryż itp., ale i tak wolę to oglądać u kogoś niż zrobić coś takiego w swoim mieszkaniu ;P
Dlaczego nie u siebie? Ja właśnie jestem na etapie planowania salonu, i prawdopodobnie skuszę się na czarno-białą fototapetę miasta nocą - jednak nie na całą ścianę (ale wciąż bardzo dużą) i do tego prawdopodobnie czerwoną wyrazistą sofę w skórze - jednak wciąż się waham nad kolorem sofy...
Maciek
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: pt lut 22, 2013 6:02 pm

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: Maciek »

W kuchni fototapeta? Trudno mi sobie to wyobrazić. Musiał bym zobaczyć w jakiejś faktycznej kuchni, nie takiej zaplanowanej w jakimś programie.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: Aleksandra »

siedemosiemdwa pisze:I masz na ścianie takie monstrualnie duże jedzonko? ;P Od samego patrzenia czułabym się albo wiecznie głodna, albo ciągle najedzona :P
Mi się podoba takie jedzonko na ścianie:) Apetyczniaste
ODPOWIEDZ