Mable do biura

Meble biurowe: reprezentacja, wnętrza, propozycje.
Fotele do biura, krzesła, szafy i regały, przechowywanie dokumentów, designerskie propozycje na nowoczesne biuro. Po prostu: firmowe klimaty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Mable do biura

Post autor: Klara23 »

Biura świetnie urządza firma FAWRE (fawre.pl). Wykonują też niebanalne meble. Moim zdaniem biuro często jest wizytówką firmy, więc warto zainwestować.
Pan Strach
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Mable do biura

Post autor: anija35 »

Hmm słyszałam o tej firmie dużo pozytywnych komentarzy,a także kilka negatywnych z przed wielu lat. Czy one są raczej fałszowane, czy prawdziwe? Jaka ta firma fawre jest? Sama jestem ciekawa jaka jest prawda? Patrzyłam na ich stronę i same pozytywy widzę.
nowy289
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 15, 2013 2:22 pm

Re: Mable do biura

Post autor: nowy289 »

Witam. Ja do swojej firmy kupuje mebelki i dodatki w sklepie Extra Punkt. Często znajduje coś ciekawego w promocji. Polecam. Ostatnio zamówiłem fajny Fotel
Jurek
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Mable do biura

Post autor: Jurek »

Ja korzystałem kilka lat temu z oferty firmy FAWRE i jestem zadowolony do tej pory ponieważ dali mi możliwość bytowania w niezwykle pięknym pomieszczeniu.
akacja21
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 18, 2013 3:48 pm

Re: Mable do biura

Post autor: akacja21 »

Ja robiłam nie dawno z firmą Fawre szafkę nocną , małe zlecenie ale bardzo fajne pomysły mieli na rozwiązanie problemu. Dobrali fajne barwy pasujące do wnętrza i materiał w miarę cenowo. Szafkę mam przynajmniej pasującą idealnie do miejsca w pokoju koło łóżka a do tego wszystkiego prawie cena taka jak w sklepie gotowa.
Bart20
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Mable do biura

Post autor: Bart20 »

W sumie, ja podczas korzystania z usług tej firmy miałem okazję wykonać meble biurowe na zamówienie :) - w zasadzie nie narzekam
miminka210
Świeżak na forum
Posty: 12
Rejestracja: śr paź 23, 2013 5:38 pm

Re: Mable do biura

Post autor: miminka210 »

a jakie meble polecacie najbardziej do biur?Chodzi mi o biurka i fotele? Bo to najważniejsze przecież ?
kitel12
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 22, 2016 11:33 am

Re: Mable do biura

Post autor: kitel12 »

W sumie to nie klasyczny mebel, ale czy widzieliście kiedyś budki telefoniczne w biurze? Mi się ten pomysł bardzo podoba, tym bardziej, że budki same w sobie wyglądają bardzo nowocześnie. No i ten komfort rozmawiania przez telefon w ciszy... Co o nich myślicie?
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Mable do biura

Post autor: enigmaa »

Ciekawe przykłady na aranżacje biura oglądałam na stronie Biuroimeble.com.pl
Sa tam między innymi przykłady realizacji http://www.biuroimeble.com.pl/realizacje
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Mable do biura

Post autor: niewazne »

Allegro
OLX
Grupy na facebooku

Najczęściej wlaśnie w tych miejscach są sprzedawane używane meble biurowe

Jesli jednak zależy Ci na jakości wykonania takich mebli polecam nie stawiać koniecznie na używane ale patrzeć sie na materiał z jakiego takie meble sa wykonane. Totalnie nie do zajechania są meble metalowe --> https://hej.mielec.pl/pl/694_artykuly_s ... ybrac.html Szczególnie często są stosowane w zakladach pracy.
ODPOWIEDZ