Dziecięca inspiracje

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Dziecięca inspiracje

Post autor: kalioppe »

Gdzie szukacie pomysłów na wystrój dziecięcych pokoi? Ja zaczynałam od portali wnętrzarskich, ale większość tamtych stylizacji była kompletnie nie do realizacji w naszych warunkach. W końcu wpadłam na pomysł, żeby oglądać strony przedszkoli. Wpisuję w wyszukiwarkę dajmy na to przedszkole prywatne lublin i mam prawdziwą kopalnię pomysłów. Polecam serdecznie :)
A gdybyście mieli jakieś fajne pomysły na dziecięce pokoje, wklejajcie je tu. Zawsze będzie trochę łatwiej :)
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Wiele ciekawych propozycji dziecięcych wnętrz możecie podglądnąć w naszych aranżacjach tapicerki dziecięcej!

Szczególnie polecam:

Tapczan Agatka - tu niedługo będzie do obejrzenia filmik :)

Tapczan Mini Śpioch
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: katarynka »

ja akurat mam to szczęście, że nie muszę nigdzie szukać inspiracji, bo mam wrodzoną zdolność do wystroju wnętrz i sama wybieram co kupić i jak zaaranżować wnętrze, czasem też same meble determinują jak będzie wyglądał pokój, na przykład patrzę na takie łóżko samochód i już wiem, że jakby takie coś kupiła to wymagałoby to tez przemalowania ścian na jasny niebieski tak dla kontrastu, a reszta dodatków mogłaby być żółta ;)
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Aleksandra »

Ha, ja to bym chciała mieć wrodzą zdolność do aranżacji wnetrz,
ale niestety tego talentu to ja nie mam:)
Za to dziecięcą fantazję mogą pobudzić puzzle przywieszone na ścianie, czy jakies kreatywnie pomyślane fototapety, np w sklepie mural24 myśmy kupowali takie misiowate, ale że jak się na nie patrzyło, to dziecku od razu chciało się zabrać do malowania czegoś podobnego:)
fajne
Black&Green
Świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 17, 2013 11:28 am

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Black&Green »

Widziałam ostatnio w sklepie śliczny dywanik z plusowym misiem, który wyglądał jak żywy. Misie zawsze będą mi się kojarzyły z dzieciństwem i małymi dziećmi, niestety ja mam w domu dwóch uczących się chłopaków i im bardziej pasują obrazki z Angry Birds albo Star Wars. Swoją drogą chyba kiedyś już widziałam galerię produktów dekoracyjnych z takimi motywami na którymś z portali wnętrzarskich.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Klara23 »

Ja często w poszukiwaniu różnych inspiracji, nie tylko do pokoju dziecięcego, szukam i znajduje na blogu firmy, która parę lat temu wykonywała dla mnie meble na zamówienie- Fawre. Polecam.
Bardzo podobają mi się szafy wnękowe z grafiką- grafikę można wybrać jaka nam się żywnie podoba i to jest super- takie szafy nadają się nie tylko do pokojów dziecięcych, ale także dla nastolatków, a także dorosłych.
A co myślicie o pokojach tematycznych dla dzieci?
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: amelcia21 »

Bardzo fajne są pokoje dla dzieci, które nam mówią o zainteresowaniach dziecka. Dziecko się w ten sposób się rozwija. Ale szafa taka wnękowa z grafiką chyba kosztuje trochę?
Magdalena30
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Magdalena30 »

A może warto się tak wrócić do własnych pomysłów z dzieciństwa, zawsze porzez ten sposób będziesz mógł/mogła tworzyć coś wspaniałego :)
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Klara23 »

Z jednej strony masz rację, ale z drugiej strony teraz jest dużo więcej możliwości niż kiedyś.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: kapitalna »

Polecam inspiracje zawarte na fanpage'u "Stylowe Inspiracje" albo na blogu http://blog.fawre.pl/ . Przedszkola są trochę inaczej projektowane i wydaje mi się, że trudno będzie znaleźć z takowego inspirację do własnego domu
ODPOWIEDZ