Dziecięca inspiracje

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Klara23 »

Amelcia- jeśli nie chcesz trzymać w szafie zabawek to aranżujesz jej wnętrze pod same ubrania.
Ja jeżeli miałabym trzymać w szafie zabawki to zrobiłabym na dole płaską płytę i postawiła tam pudła z zabawkami.
Pan Strach
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 529
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: kapitalna »

Moja córka ma w pokoju trzyskrzydłową szafę wnękową, która w zasadzie służy do wszystkiego (jest duża). Po środku mam zamontowane dwa rzędy małych szufladek i w dolnych ma miejsce na swoje zabawki (takie małe, którymi się codziennie bawi). Owszem, jak je wszystkie powyciąga to jest bałagan, ale to jest logiczne - w końcu to dziecko :)
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Klara23 »

Oczywiście- dziecko i bark bałaganu wydaje się być sprawą podejrzaną :)
Najlepiej dopasować szafę do własnych wymagań i potrzeb- jak wiadomo każdy ma inne.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Aleksandra »

kapitalna pisze:...ale to jest logiczne - w końcu to dziecko :)
No właśnie:) czasem nie co z tą całą estetytyką i porządnictwem przesadzac.
todayistonight
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 04, 2013 3:25 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: todayistonight »

Idealnie posprzątany pokój dziecka wygląda wręcz smutno, naprawdę nie warto do tego dążyć ;)
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Klara23 »

Ja w szafie trzymałabym ewentualnie tylko zabawki, które dziecko używa rzadko lub jakieś gry, puzzle- w pudełkach. Na resztę raczej kupiłabym jakieś pudła, skrzynki i postawiła je w pokoju lub ewentualnie już w tej szafie. Żadna szafa nie ustrzeże nas przed bałaganem hehe
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Mokana »

Ja zabawki trzymam w specjalnie do tego kupionych pojemnikach. Jeśli już muszę je schować to wkładam je właśnie do szafy, ale na codzień są ogólnodostępne dla dziecka. :)
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Klara23 »

Są przecież te kartonowe pudła, w których z powodzeniem możemy chować zabawki, a jak pudła chcemy trzymać w szafie to wcześniej powinniśmy uwzględnić to w projekcie i zrobić odpowiednie miejsce w szafie na te pudła.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: kalioppe »

Podrzucam jeszcze jedną fajną inspirację :)
Znalazłam stronkę salonu fryzjerskiego, który organizuje imprezy urodzinowe dla dzieci: http://www.lolomanolo.pl . Świetne te przyjęcia, o wiele ciekawsze niż kolejna impreza na salce zabaw.
Ale samo wnętrze też jest godne uwagi. Te kolory, gadżety dziecięce, fotelik w kształcie samochodu - dla mnie bomba :)
Awatar użytkownika
Minka Kids
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 09, 2014 11:02 am

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Minka Kids »

Polecamy kolorowe, ekologiczne tapety i kolorowanki ścienne. Odmienią wnętrze i jednocześnie będą częścią świetnej zabawy! Nie zawierają trującego solwentu, szkodliwych barwników, metali ciężkich i niebezpiecznych związków chemicznych - są więc w pełni bezpieczne dla maluchów.
ODPOWIEDZ