Dziecięca inspiracje

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: kapitalna »

Ja nie widzę problemu. Jeśli sama nie potrafisz zadecydować to wynajmij fachowca, który ma doświadczenie. Przedstaw swoje wątpliwości, a on na pewno je rozwiąże
Pan Strach
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Klara23 »

Kapitalna ma rację. Szafę chcesz robić na wymiar? Jeżeli tak to myślę, że nie warto się teraz głowić tylko trzeba wynająć odpowiednią firmę, która przed tym zrobi Ci projekt. No i taką, która będzie potrafiła Ci również doradzić.
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: amelcia21 »

A jaką firmę byście polecili do takiego zlecenia. Najlepiej jakąś sprawdzoną z okolic Warszawy
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Klara23 »

Jeżeli chodzi o szafy to polecam iSzafy- firma jest wprawdzie docelowo z Trójmiasta, ale ma swoje punkty w całej Polsce. http://www.iszafy.pl/ Tu możesz poczytać sobie więcej.
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: amelcia21 »

A czy za wizytę od kogoś z nich coś płacę? Bo najpierw chciałabym jakąś poradę i doradztwo z czego itd?
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: kapitalna »

Generalnie na świecie nie ma nic za darmo :) Aczkolwiek faktycznie firma iSzafy praktykuje darmową pierwszą wizytę, podczas której zostają dokonane pomiary i zostają omówione kwestie projektu i wykonania. Także dostajesz taką próbkę usług i możesz zdecydować czy podejmujesz z nimi współpracę :)
mgdz28
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw paź 31, 2013 2:48 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: mgdz28 »

Dołączając się do dyskisji też mi się wydaje, że też taka duża szafa lepsza, zwłaszcza przy dzieciach.. umieścimy tam ubrania, zabawki, bieliznę, ręczniki, też kosmetyki dziecięce np...ja już planuje je powkładać do szuflad, wydaje mi sie, że będą najbardziej optymalnym rozwiązaniem. A że mam małe dzieci, to na pewno z cichym domykiem.

Tylko zastanawiam się jak je rozplanować i w ogóle szafki w takiej szafie, zeby dzieci male (3 i 5) nei dostały się i nie powyciagaly same i nie zrobily sobie krzywdy .. Wiecie jak i wiecie kto moze takie zrobic?
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: Klara23 »

Kapitalna ma rację- pierwsza konsultacja jest darmowa.
Mgdz- ponownie polecam iSzafy- zaplanują Ci szafy pod Twoje wymagania. Doradzą, wymyślą, wykonają meble.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: kapitalna »

mgdz28 pisze:Dołączając się do dyskisji też mi się wydaje, że też taka duża szafa lepsza, zwłaszcza przy dzieciach.. umieścimy tam ubrania, zabawki, bieliznę, ręczniki, też kosmetyki dziecięce np...ja już planuje je powkładać do szuflad, wydaje mi sie, że będą najbardziej optymalnym rozwiązaniem. A że mam małe dzieci, to na pewno z cichym domykiem.

Tylko zastanawiam się jak je rozplanować i w ogóle szafki w takiej szafie, zeby dzieci male (3 i 5) nei dostały się i nie powyciagaly same i nie zrobily sobie krzywdy .. Wiecie jak i wiecie kto moze takie zrobic?

Ja mam dziecko i nie mam problemu z tym, by same grzebały w szafie. Niebezpieczne rzeczy na pewno kładzie się poza ich zasięgiem, a te szuflady też lepiej zamontować na pewnej wysokości, a nie na samym dole. Albo jest inna opcja, a mianowicie dolne szuflady przeznaczyć na zabawki. Wówczas krzywdy sobie nie zrobią.
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Dziecięca inspiracje

Post autor: amelcia21 »

Tylko wtedy byśmy mieli wszędzie po roznoszone zabawki, a chyba po to jest szafa aby w niej były ciuchy a nie zabawki. Trzeba było by pomyśleć nad wyjściem z tej sytuacji ale dobry dla dziecka i rodziców.
ODPOWIEDZ