Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
stawo
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 21, 2013 8:25 am

Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

Post autor: stawo »

dagna nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że meble wiążą się z dłuższym procesem realizacji. Owszem jak ktoś jest pedantyczny albo mało zdecydowany lub nie wie co dokładnie chce od wykonawców to realizacja będzie się wydłużać, ale w przypadku gdy taka osoba będzie dobierać meble samodzielnie to na to samo wyjdzie.

Spojrzałbym na to z innej strony, bowiem więcej pracy wymaga samodzielny dobór i zakup mebli. Dobry wykonawca wyręcza swoich klientów z wielu czynności, a zaoszczędzony czas można wykorzystać np na relaks.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Dobra obsługa klienta to podstawa. Klienci nie mają obowiązku wiedzieć wszystkiego, dlatego trzeba im pomóc w wyborze.
.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

Post autor: kalioppe »

Moje meble do kuchni też były robione na wymiar. Naczytałam się wskazówek na różnych stronach, np. http://www.domatorsi.com.pl/ i wiedziałam dokładnie, jakie powinny być moje meble. Problem w tym, że żaden sklep takich nie oferował :P Tak więc zamówienie u stolarza było jedynym wyjściem.
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

Post autor: Motyl »

Mam kuchnię robioną na wymiar i sobie chwalę. Co prawda droga była ale jest taka jaka chciałam, na pewno cenę podwyższyły te okucia, samo domykające szuflady, czy podnośniki szafek poziomych.
Nie mam żadnych szczelin, wszystko jest do ściany, wbudowana zmywarka i najważniejszy porządny gruby blat w jednym kawałku.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

Post autor: Aleksandra »

No właśnie cena to jest często NAJwiększy problem w takich kuchniach.
Ja teraz przeglądam oferty z kat. meble na wymiar warszawa - jak tutaj, ale na nic nie mogę się zdecydować, dumam i porównuję i ceny i wygląd projektów.
stolarz
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pn maja 13, 2013 7:19 pm

Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

Post autor: stolarz »

Różnica w cenie jest rzeczywiście duże, to dlatego, że "gotowe" kuchnie produkuje się masowo.
mikra
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

Post autor: mikra »

Meble zamówiliśmy przez internet, był to zestaw na wymiar od centrum meble.pl Raz, że koszt wyszedł znacznie niższy, a dwa, że meble naprawdę nam się podobają.
Jestem przede wszystkim zadowolona z faktu, że udało się nam perfekcyjnie wykorzystać każdy centymetr naszej kuchni ;-)
Tacka
Świeżak na forum
Posty: 9
Rejestracja: czw lip 11, 2013 3:53 pm

Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

Post autor: Tacka »

Nie rozumiem... Stronę znam, ale jakie centrum? No i w jaki niby sposób można zamówić meble na wymiar przez internet?
Awatar użytkownika
pawelp29
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: wt lip 02, 2013 10:24 am
Kontaktowanie:

Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

Post autor: pawelp29 »

Połącz centrum i meble stawiając między nimi kropkę i trafisz na właściwą stronę gdzie można zamawiać meble na wymiar przez internet.
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Kuchnia na wymiar - plusy i minusy

Post autor: Rafal »

Tacka pisze:w jaki niby sposób można zamówić meble na wymiar przez internet?
Do tego masz specjalne szkice, aktualnie ofertuje to wiele grup, które zajmują się projektowaniem, gdyż w swojej bazie mają automatyczną możliwość zamówienia tych przemiotów, które dodają do twojej kuchni.
ODPOWIEDZ