Jak kupić odpowiedni kocioł co?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Jak kupić odpowiedni kocioł co?

Post autor: Pumpilka »

Jak kupić odpowiedni kocioł CO?
Możecie doradzić jakieś konkretne modele? I w ogóle na co powinno się zwracać uwagę?
Pyzata
Pan Strach
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Re: Jak kupić odpowiedni kocioł co?

Post autor: Mikowicz »

Wydaje mi się, że najlepiej będzie wziąć pod uwagę wskazówki z takich budowlanych stron czy magazynów.
Dużo ciekawostek znajdziesz tu budujeszpl/wiadomosc/kociol-c-o-jak-wybrac-ktory-najlepszy/181/
Jest tam parę podpowiedzi na co zwracać uwagę przy takich zakupach.
Moim zdaniem warto poczytać - zawsze to jakieś ułatwienie.
KacperIl
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:08 am

Re: Jak kupić odpowiedni kocioł co?

Post autor: KacperIl »

W takim razie jeżeli przyszedł moment na poszukiwania odpowiedniego ogrzewania do swojego domu to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia jeden z lepszych artykułów w tym zakresie, a mianowicie remont.biz.pl/ogrzewanie/czy-kociol-zgazowujacy-drewno-to-dobra-inwestycja-dla-domu/ z którego dowiecie się czy kocioł zgazowujący drewno to dobra inwestycja dla domu, ponieważ o takim rozwiązaniu mówi się coraz częściej, także warto mieć go na uwadze aby podjąć jak najlepszą decyzję zakupową.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Jak kupić odpowiedni kocioł co?

Post autor: arnika »

A może zdecydujesz się na takie rozwiązanie jak pompa ciepła: https://hap.pl/pl/menu/ogrzewanie/pompy-ciepla-243? Myślę, że warto je także wziąć pod uwagę. Takie pompy ciepła są ostatnimi czasy bardzo popularne.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Jak kupić odpowiedni kocioł co?

Post autor: brutus »

Jeśli chodzi o kocioł, to moje zaufanie wzbudzają kotły firmy Buderus. Firma http://in-serwis.pl/ nie tylko montuje te kotły, uruchamia, ale także dokonuje regularnych przeglądów, które wydłużają okres gwarancyjny. Części serwisowe są łatwo dostępne, więc nawet w momencie jakiejkolwiek awarii, można dokonać szybkiej, sprawnej naprawy.
ODPOWIEDZ