Galeria obrazów w salonie?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Galeria obrazów w salonie?

Post autor: Mikowicz »

Myślicie, że coś takiego będzie dobrze wyglądać w salonie?
Marzy mi się taka galeria obrazów, ale połączona też z co ważniejszymi rodzinnymi zdjęciami i jakimiś szkicami.
Tak, żeby to nie była tylko burżujska sztuka wysoka, ale też coś takiego w domowych klimatach.
Ktoś z was może zdecydował się na takie rozwiązanie i podpowie jak się to sprawdziło?
Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi.
Pan Strach
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Galeria obrazów w salonie?

Post autor: AlaKawa »

Powiem szczerze, że taki pomysł może naprawdę zachwycić nie tylko domowników, ale też naszych gości. Sama niestety nie mam na tyle dużego salonu, aby móc w nim zorganizować taką galerię. Niemniej jednak na pewno warto tutaj pomyśleć także o odpowiednim oświetleniu. Bardzo fajną opcją mogą okazać się tutaj takie produkty https://www.dutchhouse.pl/lampy-designerskie i myślę sobie, że będą one tutaj świetnym uzupełnieniem całej aranżacji:)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Galeria obrazów w salonie?

Post autor: designerka »

Ja mam na ścianie galerię, ale nie obrazów, a zdjęć. Moim zdaniem to sprawia, że wnętrze jest bardziej "nasze" - spersonalizowane.
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Galeria obrazów w salonie?

Post autor: żiżka »

Bardzo mi się to podoba i tez taką mam, sa na niej grafiki, obrazy, reprodukcje, zdjęcia....dosłownie misz-masz, ale powiem wam ze wspaniale to wygląda
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Galeria obrazów w salonie?

Post autor: Martis04 »

To bardzo modne teraz i też uważam, że fajnie wygląda. Waham się tylko, czy wykorzystać do takiej galerii też swoje własne zdjęcia.
ODPOWIEDZ