Sypialnia w stylu romantycznym

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Sypialnia w stylu romantycznym

Post autor: kangurka »

Mnie podobają się niektóre z paneli tapicerowanych do łóżka i myślę, że idealnie wpisują się w styl romantyczny. Sama wybierałam właśnie jakiś do swojej sypialni, żeby trochę zmienić jej charakter.
Pan Strach
ECORSON
Świeżak na forum
Posty: 13
Rejestracja: czw lip 10, 2014 10:07 am

Re: Sypialnia w stylu romantycznym

Post autor: ECORSON »

Romantyczność kojarzy się nam ze stylem glamour, który często można odnaleźć właśnie w sypialni. Serdecznie polecamy nasz artykuł ekspercki w tym temacie: ecorson Odnajdą w nim Państwo porady i wskazówki, jakich farb użyć, aby wnętrze wydało się jeszcze bardzie wykwintne i eleganckie. W razie pytań, zachęcamy do korespondencji na naszym Facebooku:) Pozdrawiamy!
Inspiracjusz
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 04, 2015 11:10 am

Re: Sypialnia w stylu romantycznym

Post autor: Inspiracjusz »

A co powiecie na taką sypialnie spam
Jakość wykonania mebli + dobry dobór dodatków, a szczególnie lamp tworzy nastrój :D
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Sypialnia w stylu romantycznym

Post autor: kangurka »

Bardzo podobają mi się pomieszczenia w bieli. Od razu wygląda to przyjemnie i chce siętam zamieszkać :)
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Sypialnia w stylu romantycznym

Post autor: kalioppe »

Mnie do takiej sypialni pasuje jeszcze duża toaletka.
Samej mi się taka marzy :)
Już sobie wyobrażam sobie, jak ustawiłabym tam kosmetyki. Mam sporą kolekcję, teraz też chciałabym dokupić rozświetlacz od The Balm na puderek.com.pl. I fajnie byłoby móc ładnie wyeksponować te wszystkie moje cudeńka.
malina103
Świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 07, 2014 5:34 pm

Re: Sypialnia w stylu romantycznym

Post autor: malina103 »

A co powiecie o delikatnej tapecie w stylu glamour to zmieni całe wnętrze - teraz jest spory wybór.
Szefrolet
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 30, 2015 4:22 pm

Re: Sypialnia w stylu romantycznym

Post autor: Szefrolet »

Jeśli chodzi o tapety w stylu glamour to warto zastanowić się nad tapetami winylowymi z wypukłym ornamentem, są co prawda droższe niż papierowe, ale bardziej wytrzymałe i wyglądają bardziej elegancko. Natomiast żeby w sypialni zapanował romantyczny nastrój, trzeba postarać się o efektowną oprawę okna. Wybór firan i zasłon jest ogromny, ale znacznie bardziej oryginalne są stylowe rolety rzymskie . Roletę rzymską można zainstalować również do okien dachowych, w które często są wyposażone sypialnie na poddaszu. Przy okazji efektownej oprawy okna zyskamy lepszą ochronę przed słońcem, nocnym światłem i... wścibskimi sąsiadami :)
Efektowna aranżacja okien z Szefrolet.pl
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Sypialnia w stylu romantycznym

Post autor: siedemosiemdwa »

A co myślicie o różowych sypialniach? Nie są zbyt słodziutkie? Widziałam kilka takich aranżacji i mi się podobały.
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Re: Sypialnia w stylu romantycznym

Post autor: sylwia4012 »

Takie sypialnie http://www.mmisleeping.pl/eleganza.html są zupełnie w moim stylu. Uwielbiam biel i inne, jasne barwy. W takich czuję się najlepiej. Jak dla mnie śmiało można powiedzieć, że jest to sypialnia w romantycznym stylu. No może zmieniłabym nieco kolor ścian na bardziej pastelowe.
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Sypialnia w stylu romantycznym

Post autor: meblonista »

Osobiście nie przepadam za stylem glamour, wolę nieco "lżejsze" aranżacje,
które za pomocą akcesoriów stają się przytulne i romantyczne.

Dzięki temu na co dzień nic nas nie rozprasza podczas zasypiania,
eliminujemy kurzołapy i inne zbędne rzeczy.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia naszej oferty łóżek i nie tylko.
Wiele modeli w różnych stylach, kolorach i tapicerkach do wyboru :)
Załączniki
meblonista_lozko_couple_03.jpg
meblonista_lozko_couple_03.jpg (112.86 KiB) Przejrzano 12211 razy
www.meblonista.pl - Wiem czego chcę
ODPOWIEDZ