Przyjemnie miejsce pracy

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Przyjemnie miejsce pracy

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja mam rozwieszone na ścianach i ustawione na półkach moje prace. Wygodne krzesło - u mnie jest komputerowe, kółka w krześle są bardzo przydatne, bo mogę jeździć po pokoju i sięgać po potrzebne przedmioty, bez konieczności wstawania :P, duże biurko z szerokim blatem, łatwy dostęp do wszystkich materiałów i narzędzi - to dla mnie podstawa. Oczywiście odpowiednie oświetlenie ma bardzo duże znaczenie.
Pan Strach
filip.s
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: pn cze 24, 2013 12:33 pm

Re: Przyjemnie miejsce pracy

Post autor: filip.s »

Według mnie najważniejsze jest biurko, przy którym się siedzi. Jeśli jest ergonomiczne, zapewnia zdrową pozycję przy pracy, mieści wszystko co potrzebne, a do tego świetnie wygląda, to właśnie to jest "przyjemne miejsce pracy" :D Kiedyś kupię sobie takie biurko jak to najdroższe z forte: http://www.forte.com.pl/meble/typy/biurko.html Niezłe prawda? 8-)
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Przyjemnie miejsce pracy

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Ważne jest również prawidłowe oświetlenie. Czasem może ono naprawdę dużo zmienić ;) Warto poeksperymentować :) Najlepsza jest oczywiście, duża ilość światła dziennego.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Przyjemnie miejsce pracy

Post autor: siedemosiemdwa »

O tak, w świetle dziennym wiele rzeczy zupełnie inaczej wygląda, co jest ważne w niektórych zawodach, poza tym oczy się tak szybko nie męczą. No a w obecne upały to też ciężko siedzieć przy lampce która się mocno nagrzewa, powodując jeszcze większy gorąc :P
Magdalena30
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Przyjemnie miejsce pracy

Post autor: Magdalena30 »

Wszystko trzeba zrównoważyć i zdecydować to co będzie dla danego człowieka najlepsze :) :)
miminka210
Świeżak na forum
Posty: 12
Rejestracja: śr paź 23, 2013 5:38 pm

Re: Przyjemnie miejsce pracy

Post autor: miminka210 »

No ja bym chciała pracować jak najbardziej w odpowiednich warunkach, tak aby praca szła do przodu. Tylko jak trafić w gusta pracowników? hmm
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: Przyjemnie miejsce pracy

Post autor: Mokana »

Biuro jak najbardziej powinno być miłe dla oka. Jeśli chodzi o gusta pracowników to zawsze można ich o to zapytać. Co sądzicie o umieszczeniu w gabinecie takiej szklanej gabloty: gabloty.pl/prod,386,gablota%20czesciowo%20oszklona%20z%20szafka.html - można w niej wyeksponować różne przedmioty, a w szfce schować np. dokumenty itp. ?
Na stronie gabloty.pl znajdziesz wyposażenie sklepu jak gabloty, lady, regały, stoiska handlowe, oraz akcesoria sklepowe.
PatrycjaWrocek
Zaglądacz forumowy
Posty: 32
Rejestracja: pt sty 24, 2014 8:41 pm

Re: Przyjemnie miejsce pracy

Post autor: PatrycjaWrocek »

Ja właśnie organizuję sobie miejsce pracy i rozglądam się za fotelem ze skóry, ale chciałabym wiedzieć jaka skóra będzie do takiego mebla najlepsza ?
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Przyjemnie miejsce pracy

Post autor: Aleksandra »

Na skórze to ja się nie znam, wazne, żeby fotel był wygodny i już.
A co do samej aranżacji biura, to wpadły my w oko ostatnio takie szklane zabudowy na wymiar, które pozwalają zrobić w biurze tak jakby ściankę ze szkła, która oddziela płynnie jedną część gabinetu od drugiej i robi nowoczesne wrażenie na klientach - fajna rzecz,
Zdjęcia można pooglądać sobie na stronie http://www.republikaszkla.pl/ jakby ktoś chciał zerknąć.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Przyjemnie miejsce pracy

Post autor: Kobite »

To wcale nie jest proste, Dobry gabinet to nie tylko wygodne meble (biurko, fotel) ale też stonowane i pasujące kolory. Wiadomo, ze jak coś bedzie nas drażniło to praca wcale nie będzie szła tak jak iść powinna. U mnie jest dość tradycyjnie czyli drewniane meble woskowane coś w deseń tej szafki http://www.meblehacienda.com.pl/szafki-rtv-hacienda ogólnie większość mebli w gabinecie i salonie mamy z tej kolekcji Hacienda. Do tego ważny jest kolor ściany, żeby nie drażnił i naprawdę można pracować sobie spokojnie i bez nerwów.
ODPOWIEDZ