Pomoce dydaktyczne dla dzieci na wakacje?!

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
artystka
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 19, 2013 9:13 am

Pomoce dydaktyczne dla dzieci na wakacje?!

Post autor: artystka »

Aby dziecko nie nudziło się na wakacjach i pożytecznie spędziło czas warto wyposażyć się w pomoce dydaktyczne. Można świetnie połączyć zabawę z nauką. Pomóż swojemu dziecku w rozwoju i baw się razem z nim. Do pomocy dydaktycznych zaliczają się gry memory oraz inne ciekawe gry, układanki itd., które rozwijają u dzieci logiczne myślenie, percepcje, motorykę małą i dużą, umiejętność czytania, liczenia i tym podobne. W sklepie juniora.pl znajdziecie wszystko czego potrzebuje dziecko;)
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Pomoce dydaktyczne dla dzieci na wakacje?!

Post autor: Hyorin »

A może lepiej, żeby dziecko odpoczęło? Przecież są wakacje :) jeszcze zdąży się nauczyć wszystkiego.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Pomoce dydaktyczne dla dzieci na wakacje?!

Post autor: kangurka »

Też mam takie wrażenie, po co zamęczać dziecko jeszcze na wakacjach? Juz i tak rok szkolny jest długi;-)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Pomoce dydaktyczne dla dzieci na wakacje?!

Post autor: designerka »

Warto dać dziecku odpocząć. Myślę jednak, że podsunięcie mu książeczki, czy jakichś kolorowanek, zagadek też może być dobrym pomysłem.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Pomoce dydaktyczne dla dzieci na wakacje?!

Post autor: Fifi34 »

Macie rację, ale już mama chce jakieś pomoce dydaktyczne wykorzystywać podczas wakacji, to warto moim zdaniem postawić na takie, które zapewniają naukę poprzez zabawę. Tu https://www.eduksiegarnia.pl/wierszyki- ... rzyzowkami na przykład fajne wydawnictwo edukacyjne - wierszyki ortograficzne. Taka nauka poprzez zabawę jest bardzo skuteczna więc może i nie jest to zły pomysł.
ODPOWIEDZ