Jajecznica z pomidorami

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Jajecznica z pomidorami

Post autor: adik356 »

Jakie macie sprawdzony przepis na jajecznice z pomidorami? Widziałam takie ciekawe propozycje przepisów na; https://przepisy.pl/przepis/jajecznica-z-pomidorami , a zawsze ta jajecznica królowała sama czasem z cebulką. I tak dla urozmaicenia chce spróbować czegoś innego. Myślę, że będzie smakować.
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jajecznica z pomidorami

Post autor: designerka »

Nigdy nie jadłam takiej jajecznicy. Jak już to z cebulą lub boczkiem, ewentualnie ze szczypiorkiem. Skorzystam z chęcią z Twojego przepisu.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Jajecznica z pomidorami

Post autor: foxi11 »

designerka pisze: śr sie 16, 2017 12:29 pm Nigdy nie jadłam takiej jajecznicy. Jak już to z cebulą lub boczkiem, ewentualnie ze szczypiorkiem. Skorzystam z chęcią z Twojego przepisu.
Wobec tego nie wiesz co tracisz. Na koniec dodaję jeszcze posiekany czosnek. Nie wolno go spalić.
Viksa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 8:25 am

Re: Jajecznica z pomidorami

Post autor: Viksa »

Zanim dodasz pomidory musisz je wyfiletować z pestek inaczej wyjdzie breja ;) koniecznie na masełku ;)
Combi
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 10:34 pm

Re: Jajecznica z pomidorami

Post autor: Combi »

Z pomidorami i jajkami od razu kojarzy mi się szakszuka. Lubię ją robić. A jajecznicę najbardziej lubię na maśle :)
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Jajecznica z pomidorami

Post autor: kowalDobra »

Kroisz pomidora, wrzucasz na patelnie trochę podsmażasz, wrzucasz jajka, smażysz aż się zetną i na talerz : ) do tego szczypiorek, majonezik i świeża bułeczka z masełkiem : )
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Jajecznica z pomidorami

Post autor: foxi11 »

Mój sposób jest trochę inny. Pomidora wysmażam do odparowania wody. Na boku boczuś aż puści tłuszczyk. Pod koniec cebulka do zeszklenia i na końcu trochę czosnku - nie spalić bo będzie gorzkie. .Wbijam jaja do tego wszystkiego i za mocno nie zcinam.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Jajecznica z pomidorami

Post autor: duser »

Ja lubię jajecznicę z pomidorami ale trafiłem niedawno na jeszcze coś lepszego, naleśniki z tego https://gerlach.pl/nalesniki przepisu. Zróbcie je u siebie w domu i sami się przekonajcie jak smaczne to jest. Mają tam na stronie też wiele innych przepisów ciekawych.
ODPOWIEDZ